Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Zacher Gábor stílusáról?

Figyelt kérdés

Nyilván mint orvos jó,érti amit megtanult.

Emberileg nem ismerem,viszont a stílusa az szerintem borzalmas,egy ripacs,aki a tv-ben kb olyan színvonalon fejezi ki az amúgy érdekes témáit,mint egy 16 éves...

Tele obszcén szavakkal,ide-oda hadonászik a kezével mint egy idegbeteg,közben azt hiszi hogy ez jópofa.Csak szerintem nem?


2019. aug. 28. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Laza,jófej,szuper dokinak kepzeli magat,nekem se tetszik a stílusa
2019. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Flegma, pökhendi.
2019. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 alletta ***** válasza:
78%
túl sokat képzel magáról. orvosilag nem ismerem munkásságát, de mint ember a viselkedése nem jön be.
2019. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Èn meg bírom, mert önmagát adja, nem játssza meg magát.
2019. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A válaszhoz tudni kellene,hogy milyen az életben. Lehet, hogy ilyen a stílusa. Mondjuk amiket ő már látott, az is lehet, hogy ez egyfajta védekezés.
2019. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg pont az a jó benne, hogy megmondja a tutit. Minden elismerésem a mindennnapos szaros-hugyos hót részeg emberek ellátásáért. Őszintén: hányan csinálják ezt nap mint nap felhőtlen boldogsággal? Láttam már ezt, meg azt rajta kívül is, mit meg nem tesznek az orvosok a hányásában fetrengő emberekkel. Nem kéne elítélni. Pökhendi? Lehet. De úgy mindenki nézzen magába, csinálná-e ezt hosszú éveken keresztül.
2019. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom, szerintem magát adja,nem nagyképű.
2019. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten szimpatikus, hogy hétköznapi stílusa van, mert így több emberhez eljut a mondanivalója. Nem szoktam rendszeresen hallgatni, de amit hallottam tőle, az alapján nem rémlik, hogy alpári módon káromkodott volna, vagy minősíthetetlen stílusa lett volna. Egy-két trágár szó mindenki hétköznapi kommunikációjában is elhangzik. Ha orvosi szakkifejezésekkel dobálózna, akkor a célközönége, a fiatalok, fiatal felnőttek, lecsúszottabb rétegekből származók, alkoholisták, drogfüggők nagy része két szó után már kapcsolna is egy másik csatornára, ahol érti, amit beszélnek.
2019. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Kit érdekel, hogy hogy beszél? Az a fontos, amit mond, és jól látja a dolgokat. Egyébként közérthetően és könnyedén fogalmaz, szerintem ez szimpatikus, de akkor sem a stílus az elsődleges, hanem a tartalom.
2019. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de a munkája során, rengeteg alja emberrel találkozik, és kommunikálnia kell velük. ez hatással van mindenre. Nyilván ha 30 évig könyvtárban ült volna akkor máshogy beszélne.
2019. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!