Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Zacher Gábor stílusáról?

Figyelt kérdés

Nyilván mint orvos jó,érti amit megtanult.

Emberileg nem ismerem,viszont a stílusa az szerintem borzalmas,egy ripacs,aki a tv-ben kb olyan színvonalon fejezi ki az amúgy érdekes témáit,mint egy 16 éves...

Tele obszcén szavakkal,ide-oda hadonászik a kezével mint egy idegbeteg,közben azt hiszi hogy ez jópofa.Csak szerintem nem?


2019. aug. 28. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sztem jól csinálja, így lehet a megcélzott korosztály figyelmét felkelteni és fenntartani. Nem mint anno nálunk is volt ,hogy egy Győrfi Pál imitátor elmondja, hogy az roszágban statisztiák szerint ennyien és ennyien haltak meg alkohol miatt és a alkohol veszélyes, mert öl butit meg savakkal alheideket képez és a máj meg a vese stb. Ezért ne igyatok, mert az rossz, értem???? Fél perc után már a tűzfalon semmi se megy át. A ne legyen harmadik meg az ésszel alkoholizálás üüzenete jobban átmegy, igyál meg egy koncert alatt 2 korsó sört, attól nem elsz bajod csak harmadik ne legyen.
2020. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én személyesen ismerem, elég rég óta.

Korábbi önmagához képest kicsit megkeseredett, csalódott az emberekben és sajnos már a türelme sem a régi.

Szakmailag nagyon ott van és a világnézete is szimpatikus számomra, bár nem mindenben értek vele egyet maradéktalanul, sőt!

Kifejezetten okos ember, akire érdemes odafigyelni.

2020. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 EvaFC777 válasza:
63%
Egyszer próbáltam vele beszélni személyesen. Iszonyatosan lekezelő, kontroll-mániás lehet, ha jól látom, de mindenképpen lehet valamilyen személyiségzavara, ha egy olyan emberrel, aki neki soha nem ártott, semmilyen bántót nem mondott vagy írt, rögtön ilyen stílusban beszél. Biztos sokat tett az emberekért, jó orvos, de annak, aki emberekkel érintkezik, kellene tudni úgy kommunikálni, hogy ok nélkül ne bántson meg másokat.
2021. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok butaságot mond.... toxilokolugus..... de kb mindencikkjében arról beszél, hogy drogok nem rosszak, csak rosszul használják őket....
2022. jún. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!