Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet ebben szeretni?

Mit lehet ebben szeretni?

Figyelt kérdés

Lehet rossz témakör, de nem érdekel. Mégis mit lehet szeretni az anyaságban?

- Folyton bőg a gyerek, reggel,délben, este,éjszaka. Van,hogy ő maga sem tudja miért bőg. Nem lehet tőle normálisan aludni, sőt már idegösszeroppanást kap az ember tőle.

- Van,hogy besz*r*k, de úgy,hogy az egész teste olyan lesz. Ez olyan cuki?

- Dackorszak. Minden egyes legapróbb hülyeség miatt elkezd hisztizni, jelenetet rendez,és ezzel r.hadtul irritálja azt, aki mondjuk nyugiban szeretne utazni a buszon, villamoson, vonaton.

- Mindent 1000000x elkell neki magyarázni, de még akkor is sz*rik rád, és direkt a rosszat csinálja.

- Miatta elhízik az anya, kialvatlan lesz, idegbeteg,frusztrált stb. Úgy néz ki nap mint nap, mint akit most vertek össze..


Mégis mi a jó ebben ? :d


2019. aug. 28. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Na erre én is kíváncsi vagyok!
2019. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Az anyasag aldozatokkal jar. Sok jo pillanat is van: ahogy szolit a gyerek, hasonlit rad v vkire, tovabb viszed vele a vervonalat. De vannak akiknek ez nem valo, mint te is.
2019. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 alletta ***** válasza:
46%

veled is végigcsinálta édesanyád, remélhetőleg nem roppant bele.

éretlen vagy még az anyaságra/szülőnek.

2019. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Borzasztóan felszínes és szűklátókörű vagy.
2019. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ramos ökle ***** válasza:
59%

A választ nem tudom, de hogy a sok ősanya idejön majd beszólni meg lepontozni, az biztos. :D

Tudod, az a fajta, akinek az anyaság az élete célja, értelme, egyetlen eredménye. :D

2019. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem keresd fel a Facebookon a Gyerekmentes övezet csoportot. Hű követői vannak, hasonló látásmóddal.

Nem pártolom egyik oldalt sem erőteljesen,sem a gyerekvállalást, sem a gyerekmentességet, de azt tudom, hogy amíg nincs gyereked, felesleges ítélkezni erről vagy arról az oldalról.

2019. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
87%
Ne haragudj kérdező, de némiképp eltúlzod és túlsgosan negatívnak hiszed ezt az egészet. Bár abban azért igazad van, hogy az eleinte történő gyakori bőgések, bekakilások, azok kitörlése és ilyesmik nem túl jók. Ezek az áldozatok általában a legtöbb szülő részéről, nem egy hobbi és nem azért nem hosszú évekig tart, ez csak átmeneti. Ha van gyereked és ha eléggé szereted, akkor ezek eltörpülnek, nem olyan nagy gondok. Bár mondjuk kinek mi, mert nem mindenkinek való ez és nem kötelező szaporodni. Én se szeretnék gyereket soha több okból, de elfogadom azt, ha valakinek fontos és jó egy gyerek. A lényeg az, hogy senki ne akarja meggyőzni, rábeszélni a másikat arra, hogy legyen gyereke és aki gyereket tervez, vagy van neki, az ne nézze le azokat, akik nem akarnak gyereket. Én nem utálom a gyerekeket, de nem is imádom őket, részben a neveltetésüktől, személyiségüktől függ, hogy 1-2 gyereket miért kedvelek egy bizonyos szintig, vagy sem. Ám sajátot soha nem szeretnék, ez hosszú évek óta teljesen biztos.
2019. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Mindennel egyet értek amit írtál.

DE én éreztem már olyan erős szerelmet hogy nekem muszáj hogy tőle gyerekem legyen, kellenek a génjei. :D

2019. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt én sem tudom, sokszor gondolkodtam mar rajta.

Ma pl a repülőn egy fetrengős-vinnyogós-rugdosós gyerek ült mellettem, az anyja nagyon türelmes meg kedves volt vele, én meg legszívesebben fogtam volna és áthajítom 3 sorral arrébb, pedig ha nem vergődik, egy tök cuki kiskrapek lett volna.

Szerintem erre valaki vagy képes, vagy nem, szerető szülő alkat, vagy nem való neki a gyerek.nekem pl nem való.

Az igazan nagy gondok ott kezdődnek, amikor olyan csinál gyereket, aki nem alkalmas rá.

2019. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem "a gyerek bőg", hanem a TE GYEREKED, és a lelked is odaadnád, hogy segíts, hogy ne sírjon.

Ami a pelenkában van, annak meg örülsz, mert látod, hogy rendben van az emésztése.

Hisztizni sem minden gyerek hisztizik, csak a következetlenül nevelt. Szóval, ha ügyes vagy, a tied nem fog.

Nem kell mindent ezerszer elmagyarázni, sőt, ha hagyod, jókat mulathatsz az ő magyarázatain.

Elhízni sem szükségszerű, lehetsz 4 gyerek után is ugyanolyan, mint lánykorodban, hordhatod a lánykori ruháidat.


Mondjuk egy megfelelő férj-apa is kell hozzá. De ha véletlenül elveszíted, a gyerekben akkor is megmaradt neked.


Hogy mi a jó benne? Hogy újraélheted a gyerekkorodat, és látod, hogy milyen jó a világ együtt. Mellesleg megérint a halhatatlanság, hogy tovább élsz a gyerekeidben. Láthatod saját magad bennük. Ez maga a csoda, elhiheted.

2019. szept. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!