Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Selejt vagyok? Tudom hülyén...

Selejt vagyok? Tudom hülyén hangzik de többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy én milyen lány vagyok, ez egy ilyen hülye tulajdonság? Hát most leírom ide hogy szerintetek normális lány vagyok vagy ilyen hülye fiús tulajdonságokkal rendelkező.? Tudniillik, hogy imádom az autókat, élek haluk értük.De nem úgy, hogy jön valami gyerek a bmw-jével és én ugrok is már.(Ráadásul én pont a legnagyobb bömbi ellenző vagyok :D)+ imádom ha üvölt egy kipufogó,csikorognak a kerekek. JDM-et bírom legjobban imádom ha hallhatok egy jó kis Subaru hangot! Egyébként kedvenc autóim Mercedes-benz, Audi, Subaru, Toyota, SEAT, Mazda, meg ezek a luxus sportkocsik(Lambo, Porsche, Ferrari, Bugatti stb). + a lovakat is imádom, van is saját lovam és imádom a lószagot . Ráadásul szeretek füvet nyírni, kistraktorral menni. Sminkelni se sminkelek csak nagyon ritkán akkor is csak spirál, szemhéj festék, esetleg szájfény vagy rúzs.

Nektek bejönnek az ilyenek? Selejt sz*r ízlésem van?



2019. aug. 29. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Úgy élsz ahogyan akarsz. Majd mindjárt jön az önsajnáltatós kérdező és beolt. Mert neki más az értékrendje.
2019. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben vagy, nincs semmi bajod. Bennem nincs semmi nőies, se külsőben, se érdeklődésben, se klasszikus nőiesnek mondott tulajdonságokban de én így vagyok én és senkiért nem változnék. És igen, van, akinek ez bejön, még ha kevesebb is, de ha nem önmagadért szeretnek úgy egyébként sincs semmi értelme, egy életen át csak nem akarod megjátszani magad :)
2019. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezt nem önsajnáltatásból írtam, csak kíváncsíságból mert az ismerőseim, barátaim mondták hogy nem kéne ennyire szeretni az autókat meg, hogy kéne valami nőiességnek lenni bennem, mert jó alakom van, ki kéne használnom. De én így jól érzem magam :)
2019. aug. 29. 19:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy selejt. :) Egyszerűen csak más a stílusod, más az érdeklődési köröd. Amivel nincsen semmi baj, nem kell mindenkinek plázacicának lennie. Nálam az autók szeretete nagy előny lenne, mivel én is szeretem őket.

Ne aggódj, nincs veled semmi baj. :)

2019. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ramos ökle ***** válasza:
71%
Szereted a lószagot? Ezzel könnyű lesz ismerkedni. :D
2019. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak olyan az érdeklődési köröd, ami általában a fiúkra jellemző. Vagy szerinted akkor Keszthelyi Vivien is selejt? Elvégre ő még versenyzik is, nem csak szimplán autókedvelő.
2019. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt szereted, akkor hajrá :D De ha lenne barátnőm aki ilyen, már szégyellném magam mert fiu létemre apszolút semmihez nem értek, de most én meg a Hummer H1 re meg a subaru WRX-re vagyok ráfüggve (gyerekkorom óta), ahoz képest hogy megszerelni nem tudnám és nem értek hozzá.. pedig lehet az autó szerelés még érdekelne is :D

Szerintem attól még lehetsz egy kedves cuki lány, nincs ezzel gond, a selejtet én annak nevezem aki félmeztelen képeket tesz ki instára és igy jár az utcán is, inkább te csak plusz jó dolgokat irtál magadrol hogy nem sminkelsz stb.

18f

2019. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen nő van, nem vagy selejt.
2019. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet b*u*z*i vagy nem? ...
2019. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet a környezetedben nincs,de vannak ilyen érdeklődésű lányok több helyen is
2019. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!