Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Selejt vagyok? Tudom hülyén...

Selejt vagyok? Tudom hülyén hangzik de többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy én milyen lány vagyok, ez egy ilyen hülye tulajdonság? Hát most leírom ide hogy szerintetek normális lány vagyok vagy ilyen hülye fiús tulajdonságokkal rendelkező.? Tudniillik, hogy imádom az autókat, élek haluk értük.De nem úgy, hogy jön valami gyerek a bmw-jével és én ugrok is már.(Ráadásul én pont a legnagyobb bömbi ellenző vagyok :D)+ imádom ha üvölt egy kipufogó,csikorognak a kerekek. JDM-et bírom legjobban imádom ha hallhatok egy jó kis Subaru hangot! Egyébként kedvenc autóim Mercedes-benz, Audi, Subaru, Toyota, SEAT, Mazda, meg ezek a luxus sportkocsik(Lambo, Porsche, Ferrari, Bugatti stb). + a lovakat is imádom, van is saját lovam és imádom a lószagot . Ráadásul szeretek füvet nyírni, kistraktorral menni. Sminkelni se sminkelek csak nagyon ritkán akkor is csak spirál, szemhéj festék, esetleg szájfény vagy rúzs.

Nektek bejönnek az ilyenek? Selejt sz*r ízlésem van?



2019. aug. 29. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az hol van megszabva, hogy csak a férfiak szerethetik az ilyen dolgokat? Csak akkor lenne baj ha tényleg a sajád nemedhez vonzódnál bár engem ez hidegen hagy mert nem érdekel ki kihez vonzódik. 17F
2019. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jójójó de mi a kérdés?
2019. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!