Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos, ha a munkahelyemen...

Ilona67 kérdése:

Jogos, ha a munkahelyemen fegyelmit kapok, mert két ember kitalált valamit ellenem?

Figyelt kérdés

#fegyelmi #jogtalanul!
2019. júl. 11. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ennyiből??

Jogos. Ja

2019. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha csak kitalálták, akkor nem jogos.
2019. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az volt,hogy két Ukrán azt mondta a csoport vezetőnek,hogy dohányoztam a wc-ben! De,ez nem igaz! Erre fegyelmit kaptam! Kérdeztem őket,hogy látták? Azt mondták először, hogy nem! Írtam a fegyelmi papirra, hogy nem fogadom el,és nem érték vele egyett! Kértem írásos bízonyítékot a .hr felől, amire nem válaszoltak! Majd a fizetésem napján nem kaptam meg a 13havi pénzemet! Betelefonáltam, hogy mi van ,mert szabin voltam az naptól erre,lement a hr-es a két emberkéhez,hogy aláirassa a papírt velük abban,már az volt,hogy látták,hogy a füst jön ki a wc-ből! Ez ellen mit tudok tenni? Még védekezni sem tudtam,mert szabin voltam és vagyok!
2019. júl. 12. 00:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nevetséges,aki azt írta,hogy magamra vessek :) Mit tehetek arról, hogy ők hazudnak ? Így azt is mondhatták volna,hogy loptam tőlük, két hamis tanú és én vessek magamra !
2019. júl. 12. 00:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Ő szavuk a te szavad ellen.

Ez a jog.

2019. júl. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki akarnak téged onnan túrni...menj bele a játékba és b@ssz ki velük te is
2019. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jogos, nem állja meg a helyét egy fegyelminél. Ha pl hibázol a munkában és azért kapod a fegyelmot, azt is alá kell támasztaniuk bizonyítékkal, hát még, ha a wc-ben dohányzásról van szó. Felvétel vagy egyéb bizonyíték, hogy Te voltál a, aki bement a wc-be egyedül majd utána érzékelték a füstöt. Az, hogy én mondok valamit a HR-nek nem elég ilyenkor.
2019. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan ügyvédet keresnék aki jutalékos rendszerben dolgozik és a megnyert per után kéri a %-os díját!
2019. júl. 12. 11:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Más ügyem is lenne ,mivel nem a beosztásomnak megfelelő bért kaptam miután csoport vezető lettem! Erről szerződés nem készült majd csak 3 hónap után ! Amikor megszüntették a csoport vezetőket akkor meg előre dátumozták!
2019. júl. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!