Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti használjátok még a Facebookot?

Ti használjátok még a Facebookot?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy ahogy telik az idő, egyre kevésbé van okom használni az oldalt.


Ha celebekről, sorozatokról, énekesekről, művészekről akarok hallani/látni dolgokat, vagy éppen az ismerőseimről szeretnék képeket nézegetni, akkor arra az Instagram sokkal megfelelőbb platform.

Hírekre, cikkekre ott vannak a megbízható, valós híroldalak vagy a Youtube (az interjúk, stb. miatt).


Egyik oka, amiért mégis kénytelen vagyok használni az az egyetemi, kollégiumi nem hivatalos ügyek intézése. Plusz használom a Messengert beszélgetésre.


Ti hogy álltok ezekkel?


2019. szept. 2. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Muszáj, mert sok embert csak ott érek el. De nem teszem ki a fél életem.
2019. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Már inkább az instát használom amiért te is, plusz azt még nem lepték el a homályos tokátfényképező nyugdíjasok 6x feltöltött profilképpel szivecskés meg rózsás meg csillámos kerettel, szabó pétert meg politikát megosztva 10 percenként.
2019. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

csak beszélgetésre

semmi poszt, megosztás, like....soha nem is nagyon használtam azokat a funkciókat, 1-2 posztom volt évek alatt


pl a legutolsó az elkészült játék prototípusom, de azóta semmi

2019. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Csak a Messengert használom, illetve benne vagyok néhány egyetemi csoportban.
2019. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Én pl instagram-ot nem használok egyáltalán. Van regisztrációm, feltöltöttem vagy 3 képet egy éve, még csak nem is magamról, aztán ennyi. Szerintem annak semmi értelme.

Facebook-ot használom, minimális kommunikáció, jobbára tematikus csoportokban követem az információáramlást.

2019. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Vsn mindkettő... de nem használom. Nincs ra szugsegem.
2019. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 citromfűlevél ***** válasza:
66%
Csak a Facebook messengert
2019. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

A főoldalt nem igazán.

Csoportokban vagyok inkább aktív, plusz messengeren. Megosztani 3-4 évente szoktam valamit.

2019. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Én egyiket sem használom. Az ismerősök, meg a celebek nem érdekelnek, nem érdekel mások "élete", az a kamu, amit kitesznek a kirakatba. Viszont a hobbijaim miatt a Pinterest-en sok időt töltök, meg YouTube-on.
2019. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Minden nap használom,de csak a csoportjaimat nézegetem,meg néha híreket olvasgatni. Amikor unatkozok,jól jön,van mivel lekötnöm magam.
2019. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!