Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti használjátok még a Facebookot?

Ti használjátok még a Facebookot?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy ahogy telik az idő, egyre kevésbé van okom használni az oldalt.


Ha celebekről, sorozatokról, énekesekről, művészekről akarok hallani/látni dolgokat, vagy éppen az ismerőseimről szeretnék képeket nézegetni, akkor arra az Instagram sokkal megfelelőbb platform.

Hírekre, cikkekre ott vannak a megbízható, valós híroldalak vagy a Youtube (az interjúk, stb. miatt).


Egyik oka, amiért mégis kénytelen vagyok használni az az egyetemi, kollégiumi nem hivatalos ügyek intézése. Plusz használom a Messengert beszélgetésre.


Ti hogy álltok ezekkel?


2019. szept. 2. 08:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Facebookról már töröltem magam és csak messengert+vibert használok. Nem vagyok kíváncsi a sok lájkvadász cikkekre meg a magamutogató ismerőseimre.
2019. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az egyetemi csoportjaimat szoktam nézni, mert sok a hasznos infó, plusz a messengert használom, mert nekem valahogy jobban bejön, mint az instagram üzik, plusz egy csomó ismerősöm nincs fent instán. De alapvetően én is az instagramot preferálom.
2019. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csak a közeli ismerősök barátok családtagok miatt.

De legnyomósabb ér a csoportok..ha azok átmennének más platformra akkor naponta max 10 percet lennék fent facebookon.

2019. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!