Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen a világ?

Miért lett ilyen a világ?

Figyelt kérdés

Apuka kérdezi,milyen telefont vegyen a 11 éves kislányának,játékban nincs nagy igénye de szelfi meg minden más lenne,majd később meg vesz neki iphonét de most egyenlőre egy olcsóbbat.

Most őszintén 11 éves gyereknek zelefont meg szelfi,és a szülő még büszke is rá? Komolyan ennyire nem nevelik a gyerekeiket az emberek? Vagy veszek már neki egy telefont csak hagyon békên,vagy mi? Szomorú,hogy itt tartunk,regisztráljon még az a gyerek közösségi oldalakra is aztán még sérüljön lelkileg os mert amúgy is mosdák az agyukat.



2019. szept. 2. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Én 13 évesen kaptam az első telefonom. Nem lehetett vele semmi mást csinálni, csak telefonálni és smst küldeni. Se játék, se kamera, se egyéni csengőhang, tényleg semmi. Mégis jól megvoltam vele.
2019. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
iphoné perszephoné kistestvére?
2019. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Manapság úgy játszótereznek, hogy az anyuka egyik kezével löki a gyereket a hintán, a másik kezével meg mobilozik... Az ilyen gyerekeket hívják mobilárváknak.
2019. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Én se tartom jó dolognak ha túlzásba viszik, de mi is nyomkodjuk a telefont, a gyerekeink is fogják, egyre fiatalabban. Nagyszüleink hiába facebookoztsk volna, nem volt, náluk a rock,n,roll tehetett mindenről az idősebbek szerint. Változik a világ, változik a technológia, több a lehetőség. Vannak akik nem tartanak lépést és vannak akik túlzásokba esnek. Egyik se jó. Az én első telefonomon az volt a menő hogy szineskijelzős volt..a szülő dolga szabályozni a gyereket, nem a világ a hibás
2019. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

#3

Ez nem a mobilok hibája mondjuk, mikor én voltam kisgyerek, még csak pár embernek volt (buta) mobiltelefonja, mégis tojtak az anyukák a kölkeikre a játszótéren - pletykáltak, újságot olvastak, stb, ugyanúgy a kutya se foglalkozott a gyerekekkel.

2019. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4# jo fiatal lehetsz még akkor

Ez az én elsőm volt :D


[link]

2019. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6:

Pfhö, akkor én vezetek, mert nekem ez volt az első 2002 első felében. :D

[link]

2019. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, én vezetek, mert én csak másfél éve vettem az elsőt, pedig már az ezredfordulón is felnőtt ember voltam.
2019. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Felszínes gondolkodásra vall, hogy az alapján ítéled meg a nevelést, hogy vesz-e a gyereknek az apuka telefont. A telwfon pusztán egy eszköz, attól még lehet jól és rosszul is nevelni a gyereket. A szelfi is jóval régebbi jelenség, mint az okostelefonok.
2019. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Részben az van mögötte, hogy "addig is elvan a gyerek", hallottam már olyat is, hogy "osztálytársaknak van, nekem miért nincs, nem is szerettek anya apa ha nem veszitek meg olyan rossz hogy emiatt le vagyok szólva, ki vagyok közösítve"... Hallottam olyat, hogy másodikos gyerek (!) lemaradt valamiről, mert "a többinek mind volt fészbúkja és megkpaták amit a tanárnéni előző nap írt", mivel pedagógus mesélte elképedve, ezért kénytelen vagyok elhinni...
2019. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!