Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme az ostromlásos...

Mi értelme az ostromlásos telefonálásnak?

Figyelt kérdés
Van pár ismerősöm, akivel szinte napi a kapcsolatunk, de semmi nagy horderejű megbeszélnivalónk vagy közös dolgunk nincs. Ennek ellenére, ha nem veszem fel, amikor hív (egyikük) akkor képes ostromolni, azaz újra és újra hívogatni. Holott kijelzi a telefon és visszahívom, ha látom, hogy keresett. De ehhez egy hívás is elég. Abból is látom.
2019. szept. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ismerőseidet kérdezted már, miért csinálják?
2019. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi esze van a delikvensnek. Nem mindenki szokta még meg, hogy a mobiltelefonok jelzik a nem fogadott hívásokat, pedig nem számít újdonságnak a technika ezen vívmánya.
2019. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barackoshányás ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt csinálni, ha valami fontosat akarok mondani/ egy naggggyon jó poént nyögtem be valakinek, és miután kiröhögtem magam, majd megállapítottam, hogy elképesztően vicces vagyok, elkezdem zaklatni az adott felet azt remélve, hogy így hamarabb megnézi az üzenetemet. Egy élmény velem beszélni
2019. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt csinálni, ha sürgősen kell beszélnem a másikkal, és így reménykedek, hogy hamarabb észreveszi. Mármint ha nincs lenémítva a telefonja akkor előbb-utóbb meghallja, hogy csörög, míg ha csak egyszer hívom, ki tudja, hogy mikor néz rá.
2019. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!