Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Antiszociálisként hogyan...

Nightlover kérdése:

Antiszociálisként hogyan élitek túl az iskolai napokat? Mik a módszereitek?

Figyelt kérdés

én leginkább zenét hallgatok, egy órás, nyugis mixeket, billie eilisht, lil peepet. komoly zenét.

rajzolok, olvasok, vagy írok.

ha nagyon kiborulok hópelyheket vágok papírból. meleg, bő pulcsikat hordok hogy biztonságban érezzem magam. de így is mire hazaérek olyan minta leradíroztak volna, semmi energiám nem marad, és érzelmileg is kimerülök. ti mit csináltok? mit hallgattok? hogyan próbáljátok jobban érezni magatokat?



2019. szept. 3. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Lil Peep és komoly zene egy mondatban elég vicces.
2019. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Az aszociális nem egyenlő az antiszociálissal. Tudd a különbséget.
2019. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszerűen nem kerestem a kapcsolatot a többiekkel, jól elvoltam egyedül. Idővel megszokták. Nem kedveltek...hát aztán? Ettől még nem lett drágább a pizzáscsiga nekem a sulibüfében.
2019. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Próbálj meg ezen túllépni. Egy ideig én is úgy gondolkodtam mint az utolsó hozzászoló, aztán jól meg is szivtam. Esténként magányosan sirdogáltam, stb. Most új suliba jöttem, jobban megy az ismerkedés, mint tavaj elött, de közel sem úgy, mint akartam, de nem adom fel. Odakényszeritem magam másokhoz, stb. Az elsö hónap valószinüleg igy fog telni és nehéz lesz, de túllépek rajta, mert tudom, milyen rossz egyedül maradni
2019. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egy ideig én is úgy gondolkodtam mint az utolsó hozzászoló, aztán jól meg is szivtam. Esténként magányosan sirdogáltam"


Én valamiért sose sírdogálok magányosan, remekül tudom élvezni az életet úgy, hogy senki nincs körülöttem. Ha kimozdulok, akkor is mindig olyan helyre megyek, ahová élő ember be nem teszi a lábát. És lám, nemcsakhogy boldog az életem, de produktív is!

Ha olyan szörnyű lenne, nem javasolnám ezt a kérdezőnek.

2019. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem a kérdés alapján erre gondolsz: [link]


Megnyugodtam, hogy nem ez a helyzet :)


Otthon próbálj feltöltődni, meditálni. Meleg, nyugtató fürdő, levendula illóolaj, nyugtató tea: citromfű, orbáncfű, kamilla.

Állatokkal való foglalkozás sokat segíthet pl. lovaglás vagy saját kisállat.

Esetleg asmr? https://www.youtube.com/watch?v=iBSf9DrVdUs&t=109s


A suliban próbáld lekötni a gondolataidat. A felsoroltak mellett az is segíthet, ha szünetben házit csinálsz vagy tanulsz. Illetve elsajátíthatod a relaxációt úgy, hogy veszel valami kis ékszert és relaxáció előtt mindig megérinted. Elviheted magaddal a suliba és ha megérinted azt hiszi a tested, hogy relaxáció fog következni és alapból csökkennek a negatív vegetatív funkciók (pl. heves szívdobogás, izzadás). Nem mindenkinek válik be egyébként, csak egy tipp.


Opció lehet még, hogy legyőzöd ezt a problémát! Felkereshetsz iskolapszichológust vagy gyermekpszichológust, aki tud tippeket adni, hogyan kerekedhetsz felül a negatív érzéseiden.


További jó tanulást és szép karácsonyi szünidőt kívánok Neked! :)

2019. dec. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!