Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangulatingadozás kezelésére...

Hangulatingadozás kezelésére vannak bevállt módszereitek?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban teljesen nyugodt vagyok, a másikban pedig csapkodok és ordítok. Rá kb 10 percre elmúlik. Utána megint nyugodt vagyok. Nem tudom megfékezni, olyan mint egy dühkitörés. Antidepresszánst szedek de nem javult mellette. Egyáltalán mi ez?
2018. okt. 17. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta szeded és mit? Nyugtatót szedsz mellette? Más valamit szedsz? Pl.magnézium
2018. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve szedek antidepit. Nyugtatót nem szedek mellé és mást sem. A nyugtatókról csak rosszat hallottam eddig, így azt inkább szeretném elkerülni.
2018. okt. 17. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem elég rágondolni az életemre, máris elbszódik a kedvem...:/
2018. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon zavar a dolog téged vagy a környezetedben élőket, akkor mégis szedj nyugtatót inkább. Gondolj arra, hogy ez másokat is zavarhat.

Igen fáradtabb leszel a nyugtatótól, de nem egy veszélyes dolog, ha normálisan alkalmazod.

Hogy mi ez azt esetleg a pszichiátered tudja megmondani, ennyi adat elég kevés, hogy itt valaki megmondja.

2018. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!