Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bevált módszereitek...

Milyen bevált módszereitek vannak a bőr fehérítésére?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik a kérdés, de másokkal ellentétben én fehérebb szeretnék lenni a nyár alatt. Ez így még rosszabbul hangzik, de a lényeg hogy nem tetszik a jelenlegi bőrszínem (nem vagyok roma, se sötétbőrű csak olyan bőröm van amivel nagyon gyorsan le lehet barnulni és nagyon nehezen kopik ki) ezért fehéríteni szeretném a hatás érdekében. Láttam a neten fehérítő tusfürdőket és szappanokat is, ha ti használtatok már ilyet nektek bevált és ha igen akkor a márka nevét elmondanátok? Sok segítség lenne.

A válaszokat (már ha lesznek) nagyon köszönöm, de valamit még le kell írjak, hiszen tudom hogy lenne ilyen válasz. Szóval tudom hogy el kéne fogadnom magam, úgy kéne szeretnem magam ahogy vagyok, oké oké. De miért ne próbálhatnék meg a saját véleményem szerinti tökéletességgé válni? A dolgokat amin változtatni tudok miért ne változtathatnék? A bőrszín nem hatalmas mértékben, de igenis megváltoztatható. Úgy értem, nem afroamerikai vagyok és úgy akarok hófehér lenni. Normális fehér ember vagyok, és csak pár árnyalattal szeretnék fehérebb lenni. Rettenetesen fogalmazok, de aki elolvasta annak remélem sikerült megérteni hogy nagyjából mire gondolok. Köszönöm.



2019. jún. 9. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Naptej
2019. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hahaha, nagyon vicces. Ha az bevált volna nem tettem volna fel ezt a kérdést kedvesem. Mikor kinn vagyok a napon még ha óránként kenem is be magamat akkor is jó pár árnyalattal sötétebb leszek.
2019. jún. 9. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Mást bizony nem tudsz tenni :) alapozó,Korrektor,legyél sokat bent,naptej MINDIG,fontos hogy erős naptej legyen,
2019. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kora tavaszi színedtől sosem leszel fehérebb, csak akkor ha leköltözöl a föld alá vagy megbetegszel.
2019. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"De miért ne próbálhatnék meg a saját véleményem szerinti tökéletességgé válni? A dolgokat amin változtatni tudok miért ne változtathatnék?" - Mert a bőröd csak olyan módszerekkel tudod fehéríteni amik durván roncsolják is közben. Megéri hogy bőrrákot kapj csak hogy pár árnyalattal fehérebb legyél? Sorra tiltják be a fehérítő krémeket és szappanokat, mert tele vannak bőrroncsoló vegyszerekkel.
2019. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Citrom,szódabikarbóna ezekkel dorzsold magad,de ne gyakran mert erősen halasztó hatású is lehet.

Illetve egyél sok C vitamint.

Kerüld a kétszintes(sárgarépa,origami paprika,brokkoli)tartalmú ételeket,mert ezek elősegítik a barnulást.

A kínaiak rizsport kenték az arcukra,ezzel fehítették magukat

2019. jún. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hámlaszto*

Keraritnt* csak kijavit a telefon(utolsó voltam)

2019. jún. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a citrom+szódabikarbónás, kémiából és biológiából is egyetemlegesen analfabéták adnak tanácsot...
2019. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!