Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság e valakiről videót...

Bunkóság e valakiről videót felrakni a facéra az illető tudta nélkül,?

Figyelt kérdés
Egyik rokon folyamatosan készíti és rakja fel a páromról A munkahelyen készített idióta videókat. Megkértem hogy ne tegye mert szerintem nem odavaló. Erre azt mondta én vagyok bunkó
2019. szept. 4. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez csak a párodra tartozik. Ha őt zavarja, majd szól neki.
2019. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak bunkóság, hanem személyiségi jogot sért eleve a felvétel elkészítésével, a közlésével pláne. Le lehet szedetni, ha bejelenti a párod a jogsértés tényét a facebooknak.
2019. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem csak bunkóság, hanem törvénysértés is.


De ha a párodat nem zavarja, akkor neked semmi beleszólásod - ez ugyanis az ö személyiségi jogait sérti, azaz neki van joga tiltakozni ellene, neked nem.

2019. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat bunkosag es ahogy irtak is mar, torvenyserto. De a parodnak kell dontenie errol, mit csinal vele, ha zavarja, jelentse fel.
2019. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Igazából nemhogy csak bunkóság hanem személyes jogokat sért vele ha a párodat zavarja akkor ha ő jelenti leveszik. De a rendőrségre is lehet vele menni mert internetre másról a saját beleegyezése nélkül nem lehet felrakni videót vagy képet.
2019. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyreszt szemelyisegsertes

Masreszt pedig a munkahely is beperelheti ilyen olyan jogsértéssel. Nem is hiszem el hogy nem szóltak még rá a főnökök. Sok olyan munkahely van ahol mar egy fénykép is információkiszolgaltatásnak tud minősülni

2019. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bunkóság ÉS törvénysértés is egyben.

Mondjuk itt kérdés, hogy tulajdonképpen a párodat zavarja, vagy téged?

2019. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És mi van, ha a párocska egyáltalán nem tud erről?
2019. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!