Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek ezek...

Csak engem idegesítenek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1.,Nem a buszmegalloban cigizo emberek,akiknek a cigifustje ugyan ugy vegig ram jon,mint ha a buszmegalloban allnek (csak azt hiszi,hogy ha a korlàt tul oldalan all,akkor o a faxa gyerek es nem buntethetik meg). De attol még ugyanugy ram jon a rakkelto cigifustje. 2., Buszon budos szaju oregek 3.,Buszon tatott szaju oregek 4.,Buszon reggelizo papirzacsko zorgeto pi@@@csak

#Idegesito szokasok
2019. szept. 4. 12:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Buszmegalloban allna*
2019. szept. 4. 12:47
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A füst meg oke es a papirzacsko csorgetes is. De az öregek nem zavarnak. Te is lesze meg olyan. Enni is lehet, csak kulturaltak, tisztan.
2019. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak téged :D

1. Menj arrébb. Ő odaállt, ahol már lehet dohányozni, nem állt a megállóba.

2. Nem az öregek, és nemcsak a száj. Minden büdös ember gáz.

3. Ilyet nem szoktam látni.

4. Még sose láttam ilyen hangos papírzacskót, ami ennyire zavaró.

Szerintem ne foglalkozz ennyire másokkal, mert akkor állandóan csak idegeskedni fogsz.

2019. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem csak az bosszant a dohányhó emberekben, hogy amikor esik az eső, simán cigivel a szájukban/kezükben beállnak a beálló alá.

Aki meg nem bírja füstöt ésvagy asztmás is, az meg ázzon kint az esőn, mert nem tud mellé beállni a tető alá.


Engem amúgy csak annyiban zavar normál, hétköznapi esetben, hogy a szél irányától függően, át kell állnom mögé/mellé/elé, hogy tőlem elfele vigye a füstöt.

2019. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3# +1
2019. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Higgadj már le :D Relax!
2019. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Szar, de vigasztaljon az, hogy a legtöbb megállóban ugyanúgy dohányoznak. Hasztalan árnyéktörvény a nemdohányzók védelme is. Csak akkor veszik elő, ha valaki útban van
2019. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Miert van minden a dohanyzasra kielezve?

En amikor fejzsirszagu ember mellett kelljek hogy alljak, vagy amikor fingszag terjeng, vagy amikor kitur a helyemröl egy szemetül furakodo öreg, stb, az is maga a pokol. Eleve maga az egèsz tömegközlekedes az.

2019. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell buszozni.
2019. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A cigivel kapcsolatban igazad lehet, de megoldható, hogy arrébb állsz.

A többi nyavalygásodon eldolgozna egy pszichiáter csapat egy darabig.

2019. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!