Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem jönnek ki jól...

A nők miért nem jönnek ki jól egymással? Állandóan acsarkodnak egymás ellen, másik alá ásnak. Ahol több nő dolgozik egyhelyen, ott mindig tapintható a feszültség.

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 17:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

Nőként egyet kell értenem ezzel. Eddig még nem volt olyan munkahelyem sajnos, ahol ne lett volt állandó egymás kibeszélése, fúrása, aki meg nem hajlandó részt venni az efféle ocsmány játszákban (pl én), azt kiközösítik, és egyként fordulnak ellene.

Vagy beszállsz te is az áskálódásba, vagy kicsinálnak.


Na én pont az ilyenek miatt hagytam ott az utolsó munkahelyemet is, és azóta home office-ban tolom. Még sosem voltam ennyire nyugodt és kiegyensúlyozott, ráadásul a munkára is százszor jobban tudok koncentrálni.

2019. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Ezt én is csak megerősíteni tudom. Egy irodában dolgozok egy nővel, és hihetetlen mennyi rosszindulat van benne.

Folyamatosan pletykál, és mivel én ülök a közvetlen közelében, nekem kell végighallgatni.

A mellettünk lévő irodában próbálja egymás ellen úszítani az ottani nőket, folyamatosan fúr és áskálódik mások magánéletében.


Legszívesebben soha többé nem dolgoznék együtt nőkkel, kibírhatatlanok ha így össze vannak zárva egy irodában.

2019. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Igazából szerintem a mi társadalmunk alapból erre neveli a nőket. Ki a szebb, ki a csinosabb, kit kedvelnek jobban a férfiak, bezzeg én nem olyan vagyok, mint ő stb.

Elvárjuk, hogy a nők szépek meg csinosak és magukra igényesek legyenek, de közben folyton cs-sztetjük a cicababákat. A férfiak meg a nem cicababa nők egyaránt.

Tini lányok rettegnek attól, hogy túl lányosak legyenek, és inkább elhitetik magukkal, hogy a fiúkkal jobb barátkozni, mert pontosan látják, mekkora közutálatnak vannak kitéve a "tipikus nők", és ők még véletlenül sem szeretnének tipikusak lenni, nehogy őket is kiutálja a társadalom.

Ha feltűnt, a nők ritkán versengnek nyiltan egymással munkahelyi vagy szakmai dolgokban, mindig valami pitiáner külső vagy pasis dolgon marnak össze.

Köszönhetően a társadalomnak.

Kár, mert őszinte női barátságoknál nincs jobb a világon.

2019. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%

#13

Magamra ismertem. En is inkabb fiukkal baràtkoztam mert a lànyok tenyleg versengenek kritizaltak hatam mögött gunyoltak, a fiuk meg egyszerüen elfogadtak olyannak amilyen vagyok es kesz. Kutyakat tanitottunk,fogocskàztunk, birkoztunk nevetve, tanultunk gitározni, közben a lànyok azert ették magukat mert en nem löttem be a hajam mint ök, es akkor bennem szerintük màr nem is volt ami szép lenne. Ebböl ezt igy levontàk. Folyamatos terror. De azért az utànzàs az ment. Ha felvettem szoknyat hirtelen àtöltöztek ök is szoknyara. Nehogymàr egyedi merjek lenni.

Tényleg màr gyerekkorban kezdödik.

2019. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Mert alárendeltek voltak sokáig és még mindig sok helyen kuss van nekik és ez frusztrációt szül.

Ezért marakodnak többet, mert több sérelem éri őket. Ráadásul rendesen vannak alázva most is mert nagyon megfeküdte sok férfi gyomrát hogy most akkor egyenlően kellene beszélni a nőkkel. De azért vannak jó női barátságok ennek ellenére is.

2019. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

11:03


Ó, hát persze, a klasszikus "a nők nem tehetnek erről, az elnyomó gonosz férfiak miatt olyanok amilyenek". Mi lenne ha nem mentegetnéd őket hanem felismernéd hogy mint tudatánál lévő, cselekvőképes felnőtt mindenki maga felel a saját magatartásáért és tetteiért? A munkahelyen mindenki eszi a sz.ros szendvicset, nem csak a nők. Nem vagytok már gyerekek!

2019. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, ha az indulat beszél belőled, és nem tudod beilleszteni a mérgelődésedbe a tényeket. A nőket nem igazán vették komolyan évszázadokig, pedig agyilag ugyanarra a szintre képesek mint a férfiak. Ez azért frusztráló hatású, ahogy a hatalmaskodás elvielése is. Én ezt a véleményem átgondoltam, és nem légből kapottan jött, szóval vállalom továbbra is.
2019. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
20%

"Sajnálom, ha az indulat beszél belőled, és nem tudod beilleszteni a mérgelődésedbe a tényeket"

Én meg azt sajnálom hogy csak mert valaki nem ért veled egyet az szerinted kizárólag azért lehet mert mérgelődik és indulatos. Olyat olvasol a sorok közt ami nincs is ott (talán az az egyetlen felkiáltójel zavart meg?).


"A nőket nem igazán vették komolyan évszázadokig"

És arról mit tehet a mai férfi? És a mai nő milyen jogon neheztel rá és akar elégtételt valamiért ami évszázadokkal ezelőtt volt, ráadásul nem is ővele történt, és nem is az tette akit ma patriarchális elnyomással stb. vádol? Látod a logikai hibát az egészben? Hogy téged is csak egy ellenségképpel akarnak ellátni a mai feministák hogy ujjal mutogathass: "el vagyunk nyomva és ők a hibásak". Mi lenne ha meglátnád az egyént is, nem csak a nemi hovatartozást?


"pedig agyilag ugyanarra a szintre képesek mint a férfiak."

És ezt ki az aki kétli? És kit érdekel hogy az ilyen mit gondol?


"Én ezt a véleményem átgondoltam, és nem légből kapottan jött, szóval vállalom továbbra is."

Ahogy én is az enyémet. Peace.

2019. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

" és még mindig sok helyen kuss van nekik"

Te gyakran kihagysz egész mondatrészeket mikor szöveget értelmezel? :) Mert ez is benne volt a kommentben. Tehát hogy mai napig sok helyen él a régi "hagyomány". Ezért van köze a mai helyzethez.

2019. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Mert Mo.-n tök unalom van szinte minden munkahelyen, így le kell kötni magukat valahogyan.

Én egy ringet építenék minden munkahelyre, és rendezhetnék a problémáikat ott a nők egymással:).

2019. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!