Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem jönnek ki jól...

A nők miért nem jönnek ki jól egymással? Állandóan acsarkodnak egymás ellen, másik alá ásnak. Ahol több nő dolgozik egyhelyen, ott mindig tapintható a feszültség.

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 17:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%

" " és még mindig sok helyen kuss van nekik"


Te gyakran kihagysz egész mondatrészeket mikor szöveget értelmezel? :) "


Valóban, erre nem reagáltam. Előző munkahelyemen a menedzsment kb. 90%-a nő volt (az égvilágon senki nem nyomta el őket, nem kellett kussban maradniuk, sőt), kibeszélték egymást és másokat, ment a feszkó, áskálódás, üzengetés, köpönyegforgatás, a közvetlen felettesük (férfi) manipulálása stb. Tudom miről beszélek mert egy ponton én is elő lettem léptetve és a kollégáim lettek. (Nem véletlenül nem vagyok már ott)

Szóval tévedsz ha azt hiszed azért ilyenek a női dolgozók mert "még mindig sok helyen kuss van nekik".

2019. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem ilyen nőket, akk fúrják egymást, de amúgy férfiakat is. Elég ha arra gondolsz amit már az iskolában elkezdenek, megverik a gyengébbnek tűnő vagy épp nem többségben lévőeket. (Pl ha mindenki nagydarab, a soványat, ha mindenki sovány, a kövéret, stb). Aztán a munkahelyeken is elég sokat veszekednek a férfiak... Annyit rivalizálnak, néha lehetetlen tőlük dolgozni. Duzzognak egymásra, keresztbetesznek egymásnak. Nem mind, mert vannak akik jól kijönnek. Ahogy a nők is. Tény hogy sok nő együtt általában rém unalmas munkakörben van, ahol, ahogy az utsó előtt mondta, szerintem is unalmukban csinálják ki egymást. Mert én is látom hogy ez megy, az okokba próbáltam belegondolni. És az is benne van sokszor, hogy ők családban, ház körül felmerülő feladatokban, ügyintézésekben sokszor le vannak nézve. Nem hiszem hogy ez egyáltalán nem befolyásol semmit. Inkább a mértékén lehetne vitatkozni.
2019. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%
Mert aki egy kicsit is jobban néz ki, az kva. Aki kicsit is okosabb, az kva. Ha “jobb” partnere van/ okosabb gyerekei/ jobb munkája/ valamit elért az életben, nem csak kipotyogtatott 3 kölyköt, kva.
2019. okt. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászolnék ahhoz, hogy amiatt van ez, "mert még mindig elnyomják őket".

Eddig 4 irodai munkahelyem volt. Minden egyes munkahelynél a felsővezetés 90%a nő volt, a pénzügyi osztály 100%ban csak nő minden irodában szerintem. Amikor bejött a pénzügyes csaj megfagyott bennünk a sz.r h ki mit rontott el. És ez kb mindenhol igy van.


Tehát hogy van ez, hogy a nők a mai napig el vannak nyomva a munkahelyen?

2019. okt. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!