Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen tobb önbizalmam?

Hogyan legyen tobb önbizalmam?

Figyelt kérdés

Az arcommal meg vagyok elégedve viszont az alakomat utalom...

Nagyon Nagyon sovany vagyok, a labaim olyanok mint a pilcikak,a fenekem tiszta lapos, es mellem sincs :( 8.-os vagyok es ebben a korban mar mindenki sokkal fejlettebb. Mit tegyek? Fogadjam el? A háziorvos szerint ilyen a genetikam. Szoval nem tudom hogx akkor edzéssel tudnám e formalni. Ja es rengeteget eszem


2019. szept. 4. 22:07
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
A sportolás mindenképpen növelni fogja az önbizalmat, és bizonyos mozgásformák az alakodon is sokat tudnak változtatni.
2019. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Neked még babáznod kéne nem ezekkel foglalkozni
2019. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Szia,

Először is legyél pozitív és vidám. Valószínű még nőni fogsz. A sport tényleg jó ötlet, valamint ehetnél egy picit többet is mellette. Mindenki más és pótolhatatlan, ne aggódj ilyenek miatt. Az élet még sok meglepetést hozhat.

Lényeg legyél mindig pozitív és mosolyogj. Az aggodalom nem old meg semmit. :)

Jó tanulást is amúgy. :)

2019. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Huhúúú, de vissza fogod még sírni te a mostani alakodat! 😃


Amúgy persze... most nyúltál meg, közelíted a végleges magasságodat. Az izomzat erre épül majd rá utólag.


Mindenképp azt javasolnám, hogy ne zsírt akarj felszedni, mert attól csak löttyádt formátlan leszel. (Szóval az nem gond, ha rengeteget eszel, csak az legyen minőségi étel, és ahhoz társuljon megfelelő mennyiségű mozgás)


Szóval izmok!

Azok adják a formáidat, azoktól vagy egészséges.


Ilyen fiatalon én nem javasolnék kemény edzést (ízületek és minden más védelmében). Talán két év múlva lehetne nekiállni a tömegnövelésnek. Addig viszont bármilyen sport megteszi. Bármi, ami tetszik! Csak csináld! 🙂


Hozzá egészséges étrend, sok fehérjével, minimális zsírral, kerülve a cukrokat(gyümölcsből is max 1/nap), kerülve a feldolgozott szénhidrátokat (fehér lisztes dolgok)


Szóval majd kiformálja magát a tested, ezzel nem tudsz mit kezdeni, genetika... vagyis de, hát... el tudod fogadni, hogy ilyen vagy, és kell pár év, mire ránőssz a csontvázadra. Ez van, ezt kell szeretni 🙂


Háziorvosodnak adok igazat.

2019. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az aranyos valaszokat:) Haat vissza sírni biztosan nem fogom ezt az alakot:DDD Milyen edzest ajanlotok? Es mennyi ido alatt tudnek valtoztatni?
2019. szept. 5. 15:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg még az a zavaro hogy ha peldaul tesire leggingset veszek fel (mint mindenki mas) akkor allandoan hallom hogy a hatam mogott ket lany azt sugja egymasnak hogy: Uristeen milyen vekony, nincs feneke 😑 Emellett olyat is hallottam (egyik baratnom meselte) hogy az hallotta ahogy 2-3 fiu pontozta ugymond a lanyokat es ram azt mondtak hogy full lapos vagyok es hogy nem szeretik az ilyen deszkakat:( De igazabol mar nem igazan erdekelnek ezek inkabb nem figyelek oda es azokkal beszelgetek akik szeretnek es joban vagyok veluk:) <3
2019. szept. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!