Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen úgy önbizalmam,...

Hogyan legyen úgy önbizalmam, ameddig nem vagyok magammal megelégedve?

Figyelt kérdés

Dolgozok azon, hogy minden szempontból olyan emberré / nővé váljak amilyen szeretnék lenni.

Már jó úton haladok, de még kicsit sem értem el a valódi célom.

Úgy érzem ha pl úgy néznék ki ahogy szeretnék, sok önbizalmam lenne, sokkal közvetlenebb tudnék lenni az emberekkel, nem lennék feleslegesen féltékeny egy másik lányra ha a barátom közelében van.


Tudnátok tanácsokat adni ezzel kapcsolatban, hogy addig is jobban érezzem magam ameddig nem értem el minden célom?

Köszönöm!

19L



2018. ápr. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó, ha csak a külsődből akarsz önbizalmat meríteni.


Legyen mellette még az is, hogy olyan képességekkel vértezed fel magadat, amivel a mai világban jól meg lehet élni.

2018. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmat a környezet tudja erősíteni ha olyasmiket teszel amivel elérheted mások elismerését. Persze ennek a lónak a másik oldala a megfelelési kényszer, nem kell odáig jutni
2018. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia én is most kezdtem el ezt a dolgot és úgy vélem hogy a kisebb sikerélményeidből hogy eljutottál eddig is sok önbizalmat kovácsolhatsz magadnak es figyelgesd a kisseb változásokat magadon és ne hagyd abba.
2018. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackWolf0128 ***** válasza:
100%
Szia.Bár fiú vagyok, én is átestem ezen. A lényeg az, hogy a külsőd megváltoztatását ne mások véleménye alapján tedd.Változz olyanná, hogy ha reggelente tükörbe nézel tetszen az, akit látsz.Az új külső hatalmas önbizalmat fog adni, nekem elhiheted 😉 18/F
2018. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, hogy sikerül?
2018. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!