Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a sztoriról?

Mit gondoltok erről a sztoriról?

Figyelt kérdés

Haver most írta le, mi történt, én pedig nem tudom, hogy röhögjek, vagy vigasztaljak :D


Szóval röviden, mikor hazaért és belépett az ajtón, a konyhában üvegszilánkokat meg egy törött bögre maradványait találta, a nappaliba érve pedig egy csomó cuccot, könyveket, párnát, fiókot az asztalból stb talált, szanaszét a földön heverve.

A barátnője (aki egyébként állítólag depresszióval kezelésekre is jár), csak ücsörgött a szobájában és jegyzetelt valamit a gépén.

Haverom megkérdezte, hogy ezt mégis mire vélje, mi történt, erre a csaj elbőgte magát, hogy nagyon sajnálja, hirtelen eldurrant az agya, mert visszajeleztek neki valami pályázatáról és nagyon megharagudott erre a levél hangnemére, válaszra, határozatra (nem is tudom pontosan milyen dolog volt), aztán csak végigsöpört mindent, ami az útjába, és a keze ügyébe került.


Szerintem ez rohadt vicces, mert alapból egy csendes, zárkózott, néma csajszi és elképzelem, ahogy tombol és tör-zúz mindenhol. XDDDD

Viszont haverom meg tiszta ideg, mert nem tudja mi van a nőjével, inkább otthon hagyta a fenébe, és jön át PS-ezni hozzám :D


Mit mondjak neki, ha átér? Már ha akar erről beszélni, de sztem úgyis fog.

Egy alapból nyugodt és totál visszahúzódó ember mi az istentől tud így kiborulni?


2019. szept. 6. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"aki egyébként állítólag depresszióval kezelésekre is jár"


Hát egy ilyen halvérő tesze-tosza gyökér mellett én is depressziós lennék...


Nem, az hogy átbeszélné a történteket a barátnőjével...

Neeem... Átmegyünk inkább a haverunkhoz ps-ezni mint a kiskamaszok.

Édesf[@]szom, ennyi ésszel hogy nem halt még meg egy forgóajtóban?


Ilyenkor célszerű lenne a barátnőjével maradni, KOMMUNIKÁLNI ha már van egy cseszett lyuk a fején amivel képes lenne rá, és nem lelépni haverhoz játszani (már ha komolyan gondolja a kapcsolatot, és nem csak dugópajtiságnak szánja szerencsétlen csajt).


És nem csak annyi hogy "Szivem, ez meg mi vót?", hanem rendesen beszélni az érzéseiről, problémáiról, hátha segíthetne ezeken. A depresszió szorongásból, és levezetetlen belső feszültségből táplálkozik, folyamatos elfolytást okoz.

Ezért kéne valaki (neadjisten a párja...) akinek kicsit kinyílhatna.

2019. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a hülye, de a haverod miért nem foglalkozik inkább a nőjével ahelyett, hogy hozzád menekül a gond elől?

Ha elhanyagolja, elbagatelizálja az ügyet, baj lesz belőle. A csaj azért borulhatott ki, mert túl sokat tűrt és szenvedett csendben. Ha valaki túl csendes és mindig csak tűr, abból elég könnyen lesz ilyen szitu. Kéne vele foglalkozni, beszéltetni. És nem elmenekülni ha kényelmetlen a helyzet. Mármint ha komoly a párkapcsolat.

2019. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!