Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk miért csinálják azt...

A fiúk miért csinálják azt hogy odamennek egy lányhoz, szerelmet vallanak aztán nevetnek egy jót mert ő is bevallja érzelmeit?

Figyelt kérdés
Najoo lehet besem vallja, de így is annyira felb*** hogy a helyes fiúk ezzel töltik az idejüket, ráadásul más lányokat is kínos helyzetbe hoznak vele.. őszintén ezt csak a k**vak szeretik.
2019. szept. 6. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Tudod ez olyan,hogy bort iszol,de azt mondod,hogy igyak vizet. Nőkből is baromi sok rossz van, és tudod nekünk is vannak olyan területek,ahol mi vagyunk hátrányban! Mindkettőnknek van előnye meg hátránya, nem vagytok ti sem többek,mint ember,ezt viszont gyakran elfelejtitek,mint mi is!
2019. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Le merem fogadni,hogy te is csináltál már valami rosszat,ne tégy úgy,mintha ártatlan lennél,ha katolikus vagy akkor meg főleg ne :D lehet lepontozni ezerrel
2019. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is voltam mar köcsög oktalanul fiúval szemben, csak arra voltam itt kiváncsi hogy mi a kiindulopont, egyáltalán nem vagyok szexista.. csak gyakori helyzet. És igen mise vagyunk többek mint ti, teljesen igazatok van.
2019. szept. 6. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

22 éves fiatal felnőtt vagyok (baromi cikinek érezném szakállas pofával, munkába járás mellett úton a BSc diplomához "fiúnak" megnevezni magamat).


Életemben nem csináltam ilyen infantilis marhaságot mint amit leírsz kérdező, pedig eléggé biztos hogy hím egyed vagyok.


Na vajon hogy lehet ez?


Válasz: A környezeteddel szemben, amivel valszeg aktívan tartod a kapcsolatot nekem 70 felett van az IQ-m, nekik meg talán pont hogy megüti.


Megoldás: Próbálj meg kevésbé hülye fiúcskákkal kapcsolatot tartani.

Ha jól láthatóan elzárkózol tőlük, akkor nem fognak megszólítani.

Az ilyen ecsetfejű hülyegyerekek csak a hasonlóan buta kiscsajokhoz mennek oda ilyen "szivatásokkal", mert egy normális csaj annyival lereagálná hogy "Te egy kretén vagy, fuck yourself".


Te meg itt pörögsz néhány suttyó nyomin még este háromnegyed tízkor is...

2019. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy lepontoznak :D nem tudom,hogy miért van még mindig 40 fölött. Nos. Elárulom azt is,hogy csak mert sokat tapasztaltál ilyet,nem mind ilyen,fordítva sem,a sztereotípiák szerintem a gyakori esetek miatt alakultak ki,és emiatt mindenki előítéletes,ovatósabb lett,meg hasonlók. piros kezet pls.
2019. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!