Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak akkor érzem a...

Miért csak akkor érzem a szerelmet ha a párom kifejezi az övét?

Figyelt kérdés

Most tudatosult bennem és nem tudom ez másnál is így van mikor kapcsolatban van vagy nem. Nekem ez az első kapcsolatom és ha nap közben rá gondolok nem igazán érzek semmit de mikor vele vagyok és beszélgetünk, közben látom a szemén hogy szeret akkor nekem is folyton ugrál a gyomrom. Vagy amikor megölel stb.

Ha nem keres egész nap akkor hiányzik, nyilván, de nem érzek semmi egyebet.

Ez oké?



2017. nov. 18. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Élőben van ott a kémia. Két ember kell hozzá.
2017. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élőben elsőkézből nyújtja számodra az érzéseket. Ha nincs Veled, akkor csak tudat alatt fogalmazódik meg a szeretete a szíved mélyen. Emiatt vágysz arra, hogy melletted legyen és ezzel mintegy igazolja is számodra a szeretetét.
2017. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függően fontos számodra, hogy szeret e, illetve, hogy hogy viszonyul hozzád, így amikor nem kapsz ezzel kapcsolatos ingereket nem az, és akkor nem vagy szerelmes sem.


Hát, ez így kényelmes. Arra azért figyelj, hogy ne bántsd meg amikor nem személyesen kommunikáltok, még ha akkor nem is olyan a hozzáállásod felé, mint amikor előtted van.

2017. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!