Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne ábrándozza...

Mit tegyek, hogy ne ábrándozzak mindig a jövőről?

Figyelt kérdés
Mindig eltervezem magamban a jövőt, hogy mi lesz. Komplett történeteim is vannak ezzel kapcsolatban. Csak az a probléma, hogy a kapcsolataim nincsenek épp a toppon. Nagyon félénk vagyok a való életben, a suliban a szünetekben, ha nincs öt a padtársam, egyedül vagyok végig. Mit csináljak, hogyan kezdjem el élni a mostani életemet?

2019. szept. 7. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak nyugodtan! Most hanyadikos v az iskolaban?
2019. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok.
2019. szept. 7. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha reális (tehát nem az, hogy unikornist fogsz tenyészteni), akkor csak ábrándozz!

Később ebből fogsz motivációt szerezni és ez fog az utadra terelni.

2019. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Bocsánat, ne ábránd legyen! TERV!
2019. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ó hát akkor mar csak 1 év ezenkivül es megvalosithatod az almaidat. Figyi meg olyan hamar eltelik es valtozni fog az eleted, ahogy szeretned.
2019. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igaz, vannak köztük álmok, amiket megvalósíthatok, de sokszor olyanokon álmodozok, hogy kitalálok magamnak egy fiút, akivel összejövök, és az egész történetünket elképzelem. Meg hogy van egy híresség, és vele találkozok, beszélek.
2019. szept. 7. 18:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom: Merj álmodni s vágyadozni, hiszen ezek az érzések és gondolatok visznek előrébb a jövőben.


Igen, néha kell az ideális párról ábrándozni.

Viszont egy másik témàban is elmerülhetsz:

Mit szeretsz? Van-e olyan hobbi vagy bármi, amit kamatoztatni tudsz. Pl jövőben munkaként is szeretnéd, mint hivatást.


Vagy pl milyen házban s környezetben lennél boldog, amit te magad érsz el?

Nem csak a szó szoros értelemben a környezeted, hanem a hangulat, érzések, nyugalom...stb


Találd meg önmagad s boldogsàgod, mert az a pozitív éned vonzóbbá tesz, növelve az esélyed párra és társasàgra/ismeretségre.


Anno én is egyedül voltam, de rájöttem rengeteg dologra. Pl korombelieknél érettebb gondolkodású, teljesen más mentalitású voltam.

Sose zavart, csak gondolkodtam "miben vagyok màs".


Hajrá csajszi 😄

2019. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél! ^^ Csak az a probléma, hogy álmodozok, aztán mindig elszomorodok, hogy ez csak álom. Meg vannak hírességek, akikkel mindig elképzelem, hogy ha találkozunk, miket mondok neki, de ez se fog megvalósulni
2019. szept. 7. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi a horoszkópod?

Én is elég sokat állmodozom, lassan el kezdtem ezekért tenni.

2019. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bak vagyok. Pont erre a horoszkópra mondják, hogy mindig két lábbal a Földön áll xd
2019. szept. 7. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!