Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ő? Megváltozhat...

Miért ilyen ő? Megváltozhat valaha?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal és nagy öszhangban vagyunk lassan 4 hónapja. Vannak ám megnyilvánulásai amik nem tetszenek. Példa okául nem, mondta még ki h legyünk együtt. Máskor azt mondogatja, h viselkedjk mintha a barátnöje lennék közben ő nem is így tesz. Azt mondja én vagyok a hibás mindenért magára pedig sosem tekint hibásként, áldozatnak állítgatja be magat. Sűrven panaszkodik, nekem meg azt nem haggya mert az már lelkizésnek tudható be.

Megváltozhat ezek után? Hogyan mondjam el neki h ezek fájnak nekem?



2019. szept. 10. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Lépj ki ebből míg nem késő.
2019. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus személyiségre utalnak az általad felsorolt tulajdonoságok, olvass utána. Volt hasonló ismerkedésem, pár hónappal tovább húztuk mint ti, de ezt nem lehet tovább bírni. Sok olyan cikk van, amik arról szólnak, mit tehetsz kettőtök érdekében. Első körben ezeket a problémákat beszéld meg vele, ha lepattan róla és nulla empátia lesz a részéről a válasz, a helyedben minél hamarabb kilépnék ebből:)
2019. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes vagyok belé? :"(
2019. szept. 10. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fuss lányom fuss! Ha viszont szeretne, felvállalna kölcsönösen!
2019. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonymousreview60 ***** válasza:
A nárcisztikusok nagyon bejönnek a beetetés idején.
2019. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Sose fogom megérteni, hogy a nőknek miért mindig az ilyen idióta, nárcisztikus bunkók kellenek...
2019. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!