Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat valaha? Vagy...

Megváltozhat valaha? Vagy egyszerűbb szakítani?

Figyelt kérdés
Párom szinte naponta megbánt valamivel, nem szándékosan, de mit számít ez...Azonnal bocsánatot is kér, mert hirtelen felhúzta magát. Csakhogy a bocsánatkérés nem elég, mert másnap vagy azután újra megsért. Nem tudom,meddig lehet ezt bírni. Van 2 gyerekünk is. Néha úgy érzem,jobb lenne nekünk nélküle. Nem akarom elszakítani őket az apjuktól, de éljek boldogtalanul? Az sem jó a gyerekeknek. 32 éves vagyok. Szeretem a párom, de nem tudok vele élni, egyre inkább ezt érzem. Nem vagyunk házasok, és nem is leszünk, ez biztos. Ha kedvesebb lenne,minden jóra fordulna. Megvan mindene, nem értem,miért nem tud kedvesebb lenni? Megváltozhat? Milyen tapasztalataitok vannak? Fogalmam sincs mit tegyek.
2009. jan. 7. 08:39
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ezt mindenképpen meg kell beszélnetek egymással! Ha ezt érzed nem mehet így ez a dolog sokáig! De mi miatt ilyen? Nem lehet, hogy neki is gondjai vannak? Munkahely, vagy valami más? Őszintén mond el neki az érzéseidet, és ő is miondja el! Ez fontos! Ha szereted szerintem megérdemli még hogy tisztázzátok a dolgot ha eddig ez nem történt meg! Kitartás!
2009. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy kicsit túlérzékeny is vagy?

Azért elég ritka, hogy valaki rögtön bocsánatot is kér , ez is mutatja, hogy az ő habitusa ilyen, de nem gondolja komolyan a "sértést".

Szerintem , ha problémád van vele kapcsolatban, 8vagy magaddal)ennél mélyebb lehet, ez csak a felszín.

2009. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

beszelj vele. ha boldogtalan vagy, es nem tud megvaltozni, valj el. a gyerekek mennyit vesznek eszre ebbol, hogy o ilyen?

igazabol a gyerekek miatt egyutt maradni nem jó.

mindenkeppen beszeld meg vele, mondd el, hogy mit erzel.

2009. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megbeszéljük, sosem fekszünk le haraggal. De el kell fogadnom, hogy ő ilyen. Nagyon szeret minket, tudom, és az is igaz,hogy én is érzékeny vagyok. Én sosem tudnám őt megbántani, nem vagyok ilyen, és kész.

Az a baj,hogy hiába beszéljük meg, békülünk kis,stb. másnap vagy pár nappal később minden újra kezdődik előröl. Most még elviselem,mert szeretem, de félek ez már nem tart sokáig...

2009. jan. 7. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy megkérdezem de mivel sért meg? Írhatnál pár példát, hogy miket mond. Csak, hogy tudjuk mennyire durva a helyzet...


Beszélgess el vele, hogy mondja meg mi a baj miért ilyen ideges feszült és segítesz neki megoldani. Mert ha nem működik veled együtt akkor el kell menned a gyerekekkel együtt mert nem fogod bírni és még fiatal vagy nem akarod az életedet boldogtalanságban leélni. És gondolom a párodnak sem akarsz rosszat. Mondd neki, hogy próbáljon meg kedvesebb lenni veled, mert így azt érzed nem szeret eléggé. Megérdemled, hogy kedves legyen veled!

2009. jan. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!