Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elég erős introvertáltság...

Az elég erős introvertáltság és az edzés iránti megszállottság, erőszak kedvelése mennyire jár kéz a kézben egymással?

Figyelt kérdés

Sok filmben/sorozatban a főellenség extrém introvertált,egy szót sem szól vagy lepattint mindenkit aki hozzá szól és brutál erős.

Pl. Jiren vagy Ivan Drago

De én is kb ugyan ilyen vagyok,ezért kérdem.



2019. szept. 10. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz nagyobb valószínűséggel erőszakos az, aki introvertált, mint az, aki social butterfly-ként viselkedik, a filmiparban gondolom, azért esik egybe a kettő, hogy az adott szereplő "menőbbnek", rejtélyesebbnek tűnjön, váratlanabbul érje a nézőt és/vagy a többi szereplőt az ereje és az agressziója. A zárkózottabb emberek kevésbé nyitott könyvek, nincs rájuk írva, hogy mire lehet számítani tőlük. Én egyébként szintén eléggé magamnak való vagyok, mégis tartózkodom az erőszaktól.
2019. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy tisztàban az összetett személyiséggel.


Az hogy pár eltorzult, elfolytott ember milyen az más tészta.

2019. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősen introvertált személyiség vagyok. Nem edzek semennyit, és elítélem az erőszakot mindaddig, míg van más megoldás.


Lehet jobban tennéd, ha nem filmek, sorozatok alapján próbálnád beazonosítani az embereket.

2019. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én is pont ilyen vagyok.Nem voltam soha sem bulizni,nincsenek barátaim,nagyon nehezen teremtek kapcsolatot az emberekkel.Az erő mindenek felett áll,imádom az erősportokat,a küzdősportokat,heti 6x edzek és elég megszállottan.
2019. szept. 11. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Hinned kell magadban is, hogy lehetséges változni. Nem fog azonnal menni, de egy közös hobbi, téma alapján könnyen lehet másokkal társalogni, majd barátokat szerezni. Légy picit kezdeményezőbb szerintem, de ne erőltess semmit úgy.


Én is ilyen voltam régen. Csak a küzdő sportot abbahagytam azóta, mert könnyű komolyan lesérülni. (vagy legalábbis nagy a rizikó demencia, agysérülésre 1v1 sportokban.)


Vannak online személyiségi tesztek, amik segíthetnek megmondani milyen előnyös és hátrányos tulajdonságai vannak egy embernek, és miben érdemes fejlődnie pl. :

[link]


De egy online pszichológus is sokat tudna segíteni. A kérdésedre nem járnak együtt.

Üdv.

2019. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem jó.Mindenki bulizik meg iszik.Ez nem való nekem.A korosztályommal nem tudok kijönni.

Idősebbekkel,40 év körüliekkel jobban kijövök

2019. szept. 11. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát a bulizást meg ivást én sem ajánlom, általában nincsen jó vége, főleg ha másnap munka van.. Próbálj keresni hobbi vagy más közös érdeklődés alapján embereket. Lehet ez zene, valami sport stb.

Ha dolgozol munkahelyen csapatépítők stb szoktak lenni, az is jó tud lenni.

/Én mint katolikus sokat imádkozom, azért is hogy mindig legyen hasznos teendőm a nap folyamán. Lehet neked is segíthet/

2019. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok
2019. szept. 11. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Remélem megtalálod, amit szeretnél.

(Amúgy ha motivációt keresel, akkor lehet ez a kérdés segíthet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1006..

2019. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez nem én vagyok.Az én életemnek van értelme ->a fizikai erő
2019. szept. 12. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!