Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik osztálytársam szerint...

Egyik osztálytársam szerint ronda vagyok, érdemes miatta megváltoztatnom a külsőmet?

Figyelt kérdés

Én (saját megítélésem szerint) átlagos vagyok. Egész szép arcom van, sminkelni alig, vagy egyáltalán nem szoktam.

A testalkatom egy megosztó kategória. Arányos vagyok, de teltebb a kelleténél, van rajtam 5-10 kg felesleg.

Ezen felül a hajam most lesz 1 éve, hogy növesztem egy rövidebb fazonból, ezért kicsit kiforratlan még a formája (épp ezért is hordom leginkább összekötve)

Egyik osztálytárs sráctól viszont valami olyasmit hallottam, hogy:"formás lány...de egyébként nagyon ronda"

És ez nagyon szíven ütötte, mert szerintem normálisan öltözködöm, szedem a szemöldököm, igényes a sminkem, ha van rajtam, és sose megyek fésülködés nélkül vagy zsíros hajjal közösségbe. Nem túl nagy az orrom, nem görbék a fogaim, szimmetrikus az arcom, nincsen rajtam sok pattanás se.

Nem értem mi bajom lehet😕 A srác, aki ezt mondta, nem ez az Adonisz típus (nem fájdalmasan ronda, ilyen 10/4-es kategória), nem igazán kedvelem, de valamiért (mert egy haverja tetszik), fontos a véleménye.

17/l



2019. szept. 14. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem baj, vagy ha igen, akkor az egész emberiség baja. Az ember tanulja az énképet. Egy újszülött olyan magatehetetlen, hogy az állatvilágban nincs párja. A szinuszgörbe remek példa: voltaképpen igazán stabil kis függvény (-1 és 1 között kering), ennyi kilengés abszolút belefér. Jár az agyad, mert újdonság, hogy eddig meseszép voltál, és most jött egy ellenvélemény. Egy. Százzal szemben. Angolból színötös vagy, egyszer elrontasz egy mondatot. De a többi ezret nem rontottad el. Persze, hirtelen odafigyelsz, ahol fáj, ez természetes. De ha tudatosítod, hogy ez csak egy hülye vélemény, már el is vetted a kezed a forró kályhától. Nincs okod rá, hogy felvegyél egy tűzálló szkafandert - vagyis megváltoztasd a külsődet, csak mert egyszer valaki tüzet f⁠і⁠n⁠g⁠о⁠t⁠t a szájából. Nehéz a szkafander viselése, ráadásul akkor is sandán fognak nézni.
2019. szept. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Figyelj nem lehet hogy ez a Fiú azért viselkedik így mert tetszel neki? És ezzel próbálja azt elnyomni hogy a haverja ne figyeljen rád mert lehet hogy észrevette hogy neked meg tetszik a barátja.
2019. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Eleve tudja, hogy tetszik nekem a haverja.

És (hálistennek) nem tetszem neki.

Akkor is fura volt, mikor egy másik srác tetszett. Olyankor se volt túl kedves🤷

2019. szept. 16. 14:21
 14/14 anonim válasza:
0%
Így leírásra egyáltalán nem vagy igénytelen, de attól még tényleg lehetsz nem túl szép. Egy egészalakos +arc kép sokat segítene hogy tudjunk mi is véleményt mondani
2019. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!