Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sértő azt mondani valakinek :...

Sértő azt mondani valakinek : nem hinném hogy lenne közös témánk? Megkérdezte miért nem beszélgetek soha vele ezt válaszoltam

Figyelt kérdés

MIért sértődik erre meg a csaj (osztálytárs)? Megkérdezte tőlem miért nem beszélgetek soha vele? Eredetileg azt akartam mondani beszélgessen veled a halál de moderáltam magam és cska annyit mondtam háááááát nem hinném hogy lenne közös témánk.

Erre sértődés. Mondjuk nem érdekel maga a sértődés csak kérdezem okkal és joggal sértődött?


Van közös témám nekem egy festett műkörmös cicával? Nincs. Az ilyen nekem csak k××rni lenne jó, de ez még arra se kéne.


2019. szept. 17. 09:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan mondtad. Ha normálisan, akkor okés. De ha valami bunkó hangsúllyal, akkor érthető, hogy rosszul esett neki.

Egyébként meg nem minden a külső. Volt már nekem olyan többször is, hogy a műszempillás, műkörmös, kivakolt csaj (ami nagyon-nagyon távol áll az én ízlésemtől) egy teljesen normális, kedves, értelmes lány volt.

Ja, meg osztálytársakkal én nem azért beszélgettem soha, mert egyformák vagyunk, vagy tetszik, stb. Egyszerűen egy közösség vagyunk. Miért ne beszélgethetnénk?

2019. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen egy közösség vagyunk. "


Lóf*--*szt vagyun k egy közösség. Egy halom gyerek vagyunk akiket a vak véletlen épp egy iskolába és ott egy osztályba sodort. Se előtte se utána nem volt /lesz közünk egymáshoz semmi.


Olyanokl vagyunk mint akik reggel a buszra várva összeverődnek a megállóban. Egy közösség? Fenét. Csak egy csomó random ember akik KÉNYSZERBŐL ideig óráig ott dekkolnak, ennyi.

2019. szept. 17. 09:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen hangsúllyal mondtad. De ha megpróbálnál vele beszélgetni, akkor lehet kellemesen csalódnál... nem minden a külső.
2019. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen bunkóság volt. Emellett felszínes is vagy, hiszen a külseje alapján ítéled meg. Honnan tudod, hogy nincs közös témátok, amíg meg sem próbalsz vele beszélgetni?
2019. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod, hogy nincs közös témátok"



Van egy sejtésem.... ennyi. A műköröm trendek nem tartoznak a témáim közé

2019. szept. 17. 09:26
 6/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor próbáld magad beleképzelni a másik helyébe. Mondjuk, tetszene neked egy lány, és megpróbálnál udvariasan közeledni hozzá, ő pedig azt válaszolná Neked, amit Te, azzal a hangsúllyal és flegmával, amivel Te. És ebből döntsd el, hogy bántónak találnád-e.
2019. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

", azzal a hangsúllyal és flegmával, amivel Te"



A hangsúlyt azt te mégis honnan a retekből tudod ott voltál talán? Ez

prejudikáció. A szememre vetették és lám te is ezzel élsz...

2019. szept. 17. 09:29
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem sértő, hanem korrekt, hogy a tudomására hoztad: nem kívánsz vele beszélgetni és nagyon buta a csaj, ha nem veszi a lapot!


Az sértő lett volna, h "beszélgessen veled a halál", de szerencsére moderáltad magad.


Szerintem még mindig jobb időben lepattintanod azt, aki neked nem jön be, mint hitegetni a szerencsétlent és játszani vele.


Ha legközelebb is próbálkozna, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy már a múltkor próbáltad jelezni, de akkor megmondod, nem szeretnék veled beszélgetni, keress magadnak mást, köszi, szia!

2019. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

", keress magadnak mást, köszi, szia!"


Vette a lapot mert azóta úgy kerül mint a leprást.

2019. szept. 17. 09:35
 10/21 anonim ***** válasza:

"Vette a lapot mert azóta úgy kerül mint a leprást."


Hát akkor minden rendben, mi a gondod mégis?!

2019. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!