Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg bajban lehet?

Tényleg bajban lehet?

Figyelt kérdés

Na szóval. Haverom most be van szarva.


Én mondtam neki hülyeség amit csinál, d eő tudja. Beszélgetett egy lánnyal ilyen Chates felületen, aki képet kért tőle, de valami más fószer képét küldte el. Gratulálok neki... Állítólag acsaj jogászt tanul, és bírságba viszi az ügyet mert hogy Plágium vagy mi csodát követett el. Állítólag lenyomozza őt szolgáltató keresztűl.


Kérdés: A jogász erre téynleg képes?


Megmutatta a beszélgetést, a csaj az instáját is elkülte, ajhol egy kép sincs, csak a borítóképén van kirakva, a levélbe az áll, ha a haver lefekszik vele, akkor nem jelenti fel, és hogy folyamatosan beszélgessenek. Én kicsit kamuszagnak látom ezt az egész témát. Most be van fosva.


A lényeg hogy a jogász hogy tudja őt megkeresni szolgáltatón keresztűl? vagy bárhogy? se a nevét semmit nem tud róla voltaképpen.



#jogász #utánanéz #szolgálattón keresztül.
2019. szept. 17. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, kamu az egész.
2019. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Csak szivassa.
2019. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kamu, valszeg nem is csaj az egyén hanem egy unatkozó kis tini fiú
2019. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én anynit tanácsoltam neki hogy tiltsa lea felületről, és ne foglalkozzon vele. Tudtommal csak rendőrök képesek lenyomozni amásikat, ha nagyon aakrják IP címen keresztül, d ehogy szolgáltatón keresztül... Mondjuk én pont nem értek az ilyenekhez.
2019. szept. 17. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A szolgáltató csak bírósági végzésre adhatja ki az IP adatokat azt is csak korlátozott mértékben. Egyetlen egy szolgáltató sem kockáztatja az engedélyét, jó hírét stb. Magán személyként ezt nem lehet így megcsinálni. Nyilván ha valaki a szolgáltatónál dolgozik és hozzáfér az adatokhoz ő megteheti, de azzal meg ő követ el büncselekményt. Nem fog ezzel senki foglalkozni. Főleg nem ilyen ügyben. El kell felejteni, jót röhögni aztán annyi.
2019. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat. Havernak mutattam a válaszokat. remélem tanult belőle és innentől kezdve nem másnak adja ki magát.
2019. szept. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!