Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen súlyos...

Hogy lehet ilyen súlyos depresszioval tovabb elni?

Figyelt kérdés
Nagyon súlyos depressziom van, amihez panikbetegseg és mizofonia is tarsul. A problemam az, hogy ezek a dolgok miatt egyre több a konfliktusom emberekkel, csaladtagokkal. Mar kb minden nap nyugtatoval kezdem, főleg ha boltba kell mennem es emberekkel talalkozom. Bekepzelek rossz dolgokat aztan azokon kattog az agyam. Az egyik barátnőm ezt a gyengesegem eszre vette es most azon van hogy tönkretegyen,lejarasson masok elott hogy nekem rossz legyen mert irigy nehany dologra ami nekem van neki nincs. Nem birom elviselni a negatív viselkedést iranyomba, ha valaki flegma, beszol vagy kibeszel a hatam mogott. Kepes vagyok ilyenkor a hazban ulni tobb napon keresztül es kerulni az embereket. Errol a problemamrol senki se tud, nem is akarom hogy megtudjak mert sajnos a csaladom nem rugalmas e téren. Hogy eljem igy le az eletem?
2019. szept. 18. 16:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én 28 éves vagyok és nagyon elszomorit hogy ennyire nem megy a változás. Sajnos a multamban élek, az utobbi 2 evben történtek csalodasok az eletemben és nem tudok tuljutni ezen. Keptelen vagyok elengedni opyan embereket akik fajdalmat okoztak es csalodast. En szenvedek helyettük. Ez vezetett az egeszhez.
2019. szept. 18. 17:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudom h mi az a depresszió, hidd el. Miért forgatod ki amiket írok? Nem szomorúság, de azzal is jár. De én kérek bocsánatot. Ennyi gonosz embert.
2019. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Ennyi. Ne a csodát várd!
2019. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ebben szerintem fogsz motivációt találni, picit hosszú, de sokan írtak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!