Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért flegmák velem a lányok?

Miért flegmák velem a lányok?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet,hogy osztályt váltottam most év elején.Az új osztályomban úgy érzem,hogy a többség,de javarészt inkább a lányok flegmák velem,nem szimpatizálnak. Pl. ülök a padban egy sorral előttük és már egyből az egyik megkérdezi az osztályfőnököt,hogy én mégis miért ott ülök. Egy másik angolóra közben meg (hát beszélgetős feladat volt,egy párbeszédet kellett felmondanunk egymásnak),s a lényeg annyi,hogy a csaj akivel együtt voltam valami tök undorító flegma stílusa volt,plusz teljes testhelyzettel el volt fordulva tőlem,a többi lánnyal beszélt inkább. Meg testnevelés órán is állandóan megy valami.Noszogatnak,hogy gyorsabban,meg csináljam már a feladatot meg ahhj,ehhez hasonló hülyeségek. Bár ez csak iskolában megy,iskolán kívül (Pl.munkahelyemen) ott tök jól elbeszélgetek lányokkal,bár igaz ők 20-21-22 év körüliek,tehát nálam idősebb kategória.Sulimban meg lehetetlen szót értenem velük.Átlagban.Vannak persze kivételek.Alapjáraton azt kell tudni rólam,hogy az új osztályom tagjainak társaságát egyáltalán nem keresem.Nem értem akkor mi lehet a gond.Végzős osztályra kell gondolni (16-17-18 éves kategória).Tényleg alapvetően ilyenek ebben a korban a lányok? Beszólogatósak? Vagy pedig személyemhez van köze?

2019. szept. 19. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Na azóta jobb lett kicsit a helyzet? :)
2019. okt. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,sokat javult a helyzet.
2020. jan. 15. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!