Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen flegmák a lányok?

Miért ilyen flegmák a lányok?

Figyelt kérdés
Most nem kell azzal jönni, hogy rosszakat fogok ki meg stb, mert akármilyen típusú lánynál próbálkoztam vagy ismerem ugyanolyan flegma és érzéketlen mind, ja és nem ribikröl beszélek, ő velük 2 szót se tudsz váltani mert úgy lenéznek hogy hozzád se szólnak ok nélkül.
2015. márc. 13. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert azt hiszik, hogy naluk van az osszes pina es barmit megtehetnek
2015. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem azért, hogy kötekedjek, de tényleg náluk van az összes pina és tényleg bármit megtehetnek...
2015. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert megtehetik.
2015. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok flegma... :o
2015. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az imidzsem rész! Fontos hogy az legyek.
2015. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, ha megérzik a pénz szagát félre teszik a flegmaságot és érdeklődővé, kezesbárányokká vállnak. :)
2015. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfi lennél akkor egy ilyen flegmázó csajt lehordanál a sárga földig h ő mire fel ilyen pökhendi, leszállhatna a magas lóról. Nem ártana jó pár ilyen kis ri bi egóját helyretenni.
2015. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
azzal azok akikkel megtehetik :D helyére kell tenni a dolgokat,ahogy írta itt valaki.bölcsen.
2015. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Látom jó pár ri bi magára vette:)
2015. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Én pl. csak olyanokkal vagyok flegma, akik méltatlanul bánnak velem. Füttyügő, beszólogató cigányokkal, végletekig nyomuló, privát szférámba nyomuló, 0 érzelmi intelligenciával rendelkező lúzerekkel, valamint olyanokkal, akik húsnak néznek, és látványosan letojják a lelkem. Értelmes, udvarias fiúkkal/férfiakkal mindig tisztelettudóan, kedvesen bántam, nyitott voltam/vagyok rájuk.

Szóval szerintem két eset lehetséges:

1. Mégiscsak azzal kell jönni, hogy rosszakat fogtál ki (elég sok van belőlük sajnos).

2. Kifogásolható a viselkedésed.


Én az elsőre szavazok, mivel nem magamból indulok ki, hanem abból, hogy az emberek (nők és férfiak is) igen nagy %-a hulladék.

2015. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!