Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is minden nap kicsit...

Te is minden nap kicsit kiábrándulsz az emberekből?

Figyelt kérdés
Jöhetnek sztorik hogy a héten milyen bunkó vagy buta vagy gonosz emberrel találkoztál.
2019. szept. 19. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

ja...

Nem fejtem ki mert ami nekem ritka tróger viselkedésnek számít az sokaknál normális, és csak lepontoznának.

De igen, napi rendszerességgel vághatok olyan pofát mint a gran torinobó az öreg.

[link]

2019. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nekem csak a plázákban van bajom velük, ahol nagyobb a tömeg. Pontosabban azzal hogy látom hogy mindenki követi a divatot a legtöbb egyforma, semmi egyéni viselkedés gondolkodasmód bár nem bánthatom érte őket mert mindenkinek megvan a saját élete amin keresztül megy így ítélkezem, de nem tartom meg az ítéletem felettük. :) 22/F
2019. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
én saját magamból szoktam csak, mások hozzák az elvárt szintet
2019. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Tegnap.

Nemrég műtöttek és a fodrászom új szalonba ment dolgozni, ezért bementem a munkahelyére, hogy beszéljek vele, mert a telefonszáma elveszett.

Megérkeztem a szalonhoz, jött ki egy hölgy az ajtón, megvártam mire kijön, beléptem a szalonba és sehol senki. Mögöttem a hölgy az ajtóból rám förmed, hogy ,,Maga meg kit keres?", de olyan stílusban, hogy a vér meghűlt bennem. A szalon egyik vezető fodrásza volt.

Mondom elnézést, a Reginát keresném. ,,Regina nincs itt, mit akar tőle?". Mondom a fodrászom, csak engem műtöttek, két hónapig otthon feküdtem és a telefonszámát elhagytam.


Szóval a nő úgy nézett rám, mint a véres késre, de amikor jött ki az ajtón se azt nem tudtam, hogy ő ott dolgozik se azt, hogy a szalonban nincs senki. Először jártam az üzletben és rosszul esett a hölgy viselkedése. A nézése, a beszédstílusa.

Nincs jogom ítélkezni, hisz nem ismerem, de ha mindig így viselkedik, nem emberek közé való. Aztán elolvastam a google véleményeket a szalonról. Tényleg nem oda való...


20/F

2019. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Én nem kicsit, hanem nagyon. Jófogáson megrendeltem egy terméket, váltottunk pár kedves levelet az eladóval, korrektül utaltam a pénzt, de a csomagot nem kaptam meg.

Az is rendszeresen van, hogy érdeklődésemre semmit nem reagálnak.

2019. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Hat nem pont ezen a héten, de irok amiket kaptam apro bunkosagok mostanaban:


- beszoltak a sminkemre ( igazabol full termeszetes a smink halvanybarna szemhejpuder barna diszkret tus),de siman latszott hogy alapbol rolam pletykalnak(ismerem öket többször vagyunk egy közössegben) es muszaj volt valamit beszolni es mast nem tudtak kitalàlni.Szànalmas sivar eletüek

-volt aki direkt akkor kezd el nekem vetiteni mikor velem baj törtent es szomoru voltam. Neki allt vaganykodni. Ugy jött le az egesz mintha örülne annak hogy engem baj èrt.

-volt mikor utcan bekaptam pàr falatot gyorsan(aprobb keksz)erre neki allt utanozni (roma)

- volt aki ajanlott festöt es az árat felemelte hogy ö is kapjon lét (a festö pl 20 ezerert elvallal egy mini szobat nekem meg 25 nek adta elö hogy a festö lejatoljon neki 5000 et.)

- nem tudtam menni a kozmetikushoz az idöpontra de szolni sem tudtam mert ģajjra ment a telom. Erre baratnömmel szépen ki is beszéltek hogy milyen szemèt vagyok es miattam volt üresben egy orat. Ezt utolag mondta el bnöm leb.szások közepette. Szoval le lettem hordva a sarga földig meg kibeszelve raadasul bnömmel az élen mert uristen nem jelentem meg egy kozmetikusnal

-veletlen egyetlen egyszer lemagaztam akivel tegezödünk, erre azota direkt affektalva hangosan jonapot kivanok-ozik velem a hülye.

- volt aki megigerte hogy segit erre elkezdett ram nyomulni "cserébe",igy inkabb elàlltam attol hogy segitsen, csak hagyjon békén, erre azt kürtöli szet hogy ö milyen segitökesz es vannak akik atverik meg nem erdemlik meg, es milyen szemetek hogy ö csak jot akart. Amugy mintha ez termeszetes lenne hogy kihasznaljak az embert erzelmileg vagy testileg ha vki csak egy kis "hatalmat is ha kap"vagy valakinek szüksege van vmire vagy gyengebb jelem. Az elet tele van dögkeselyükkel akik köröznek az ember feje felett azt várva mikor csaphat le

- elsö randin szemez összemosolyog a srac mellettem masik növel (felszolgalo)


Stb

2019. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én akkor ábrándulok ki igazán az emberekből amikor azt látom a munkahelyemen, hogy egyes vendégek a rántottás és a babos szedőkanalat összekeverik, amikor mindkét spicckanálnak külön van churchill tála.

A kedvencem a talált szedőeszközök és amikor 5 méterrel odébb valami teljesen más ételnél találom meg.

Na meg, ha valamit leejt akkor eldugja-odébb rúgja.


Munkatársakban akkor csalódnom, ha megkérdőjelezi munkám.


Az utcán-természetben az általános dolgok miatt mindíg csalódnom az emberekben.


Én a bunkó emberekre mosolygok, majd elmúlik.

A gonoszakat szó szerint kerülöm.

2019. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok már vele, hogy "Majd beletörõdsz, hisz tudod, semmi sem változik." (Desperado: Ég Veled!)
2019. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert normális emberekkel szoktam egy társaságban lenni. Aki mellett az utcán haladok el életemben először és utoljára, vagy akivel néhány perc erejéig kell szóba elegyednem, miközben vásárolok/ügyet intézek, egyszerűen nem tud annyi érzelmet kiváltani belőlem, hogy miatta kiábránduljak.
2019. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul. Ilyenkor azt kívánom, bárcsak egy hegyoldalban laknék,ahol nyugtom lenne :D.
2019. szept. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!