Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik a visszahúz...

Miért nem szeretik a visszahúzódó embereket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Senkit nem érdekelnek általában, észre sem veszik őket, ez a visszahúzódás lényege!
2019. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Az extrovertáltak nem bírják elviselni, ha valakinek eltérő személyisége van. Na meg, mivel visszahúzódó, introvertált, ezt úgy értelmezik, hogy na akkor őbelé nyugodtan lehet nagyokat rúgni, vissza se szól.
2019. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ember vagyok, de pl. volt már úgy, hogy úgy értelmezték a viselkedésem, hogy “nagyképū vagyok” mert nem beszélek annyit másokkal. Bár ezt többnyire a félelem váltotta ki belōlem, de mások úgy gondolták, hogy aki nem barátkozik az lenézi a többi embert. Szerintem nincs így, de na az ō tévedésük, ha így gondolják:)
2019. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszahúzódó vagyok, de nagyon fontosnak tartom, hogy pozitívan figyelmes legyek, segítsek sokszor önzetlenül és így az emberek a pozitív tulajdonságaimat is jobban megismerik.
2019. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szintén visszahúzódóként engem valószínűleg azért nem kedvelnek, mert pár mondatnál többet nagyon nehéz kicsikarni belőlem. Ha nem szólnak hozzám, akkor nem jellemző rám, hogy kezdeményeznék. Van bennem egy belső gát, amelyet csak ők tudnak áttörni a kérdéseikkel. Azonban a többség egy idő után (jogosan) belefárad az egyoldalú kommunikációba és utána már tesznek rám magasról. sajnos ezen a tulajdonságomon még nem sikerült változtatnom. Családi körben egyébként nem vagyok ilyen, de idegenekkel és a korosztályommal nagyon nehezen értek szót. 18/L
2019. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynem, nagyon is szeretik őket kis hazánkban... Kihasználni.
2019. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bill Is Dead ***** válasza:
86%

Csak magamból tudok kiindulni, és nem akarok mások nevében beszélni, de szerintem a nagyon extrovertált emberek igazából mind komplexusosak. Nekem az ilyen viselkedés mindig segélykiáltásnak tűnt.

Egyébként nekem a legkedvesebb barátaim alapvetően pont nagyon visszahúzódóak, én meg elég nagypofájú. Az egyetlen special skillem, hogy elég könnyen megtalálom a közös hangot az introvertált emberekkel. Aztán lehet, hogy ők amúgy rohadtul utálnak engem, de én mindenesetre szeretem őket.

2019. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel nem fog érted rajongani semmivbe nem vesz de nem fog körbeugrálni és ez sértő, hogy hisz mindenki a rajongód, bezzeg ő nem.
2019. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!