Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem fura egy 20...

Szerintetek nem fura egy 20 éves fiatal lánytól az ilyen viselkedés/gondolkodásmód?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki eléggé úgy viselkedik mint egy 60 éves nyugdíjas annak ellenére, hogy 20 éves még csak.

Az első az öltözködése. Tényleg a piacon vesz magának mamaruhákat ami nem is baj, mert ha ebben érzi jól magát, hát hordja csak a mai divatból ezek nagyon kimenetek. A másik, hogy görcsösen akar gyereket, bármilyen boltba bemegy, babaruhákat nézeget, esetleg meg is veszi holott szóban sincs a gyerek közte meg a párja között. A barátja egyébként 45 éves, és titkolja őt a szülei előtt. Annyit tudok a családi helyzetéről hogy az apja alkoholista, bolond, sokszor bántalmazza a családját.

A gondolkodása is fura. Bulizni nem igazán szeret mai helyeken, egyszer eljött velünk egy szórakozóhelyre, de nem volt hajlandó táncolni, mondván neki túl hangos a zene. Ellenben a mulatósra nagyon tolja. Félre értés ne essék, nem leszolom, meg semmi mert ettől függetlenül szeretem meg nagyon jó barát, csak nem értem mi miatt gondolkodik így. Mindig mondja hogy en mai fiatal vagyok, mintha ő nem lenne az(??) Nagyon félős is, horrorfilmeken pánikol, rossz arcú emberek mellett ha elsétál, rendesen összetojja magát, pedig hozzá sem szólnak meg semmi. Szerintetek mi miatt lett ilyen? Esetleg az apja miatt? Vagy hogy szeretethiánya van?


2019. szept. 22. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet apakomplexus. A párjában keresi az apját, amilyet szeretett volna. A többi dolog mrg hát, sztem csak koravén ( bocsi) v ilyen a stílusa.
2019. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felettébb fura
2019. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!