Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a társadalmi jelenség...

Ez a társadalmi jelenség miért van? Kisebbségnél látom nagyon gyakran, hogy putriban élnek, de a 20 milliós BMW kint parkol előtte. Miből tellik nekik erre és miért nem inkább egy lakást vesznek, ahol normálisan élhetnének?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek azoktól az emberektől akik szándékosan/nem szándékosan magukra veszik a megfigyelésemet. NEM minden kisebbség ilyen és ezt tudom jól, viszont ez nagyon gyakori. MIÉRT?
2019. szept. 22. 20:19
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
100%
Mások a prioritások. Ahol én nőttem fel, sok helyen kerítés sincs, a házakon a puszta fal vakolat nélkül de a parabola antenna az minden házon kint volt már gyerekkoromban is. Meg kint áll az autó, van a gyerekeknek medence, okosteló az egész népes család kezében, stb. de hónap végén nincs pénz kajára, fűtés lopott fával, a vizet / gázt hol kikapcsolják náluk, hol visszakötik. Anyámék szembeszomszédjai cigányok, a rendesebb fajtából, ha van épp hol, akkor dolgoznak, 2 gyerek van + egy papa. A házzal megelégednek úgy hogy épp lakható állapotban van, kerítés több évig nem volt de amint a nagyobbik srác elég idős lett, azonnal csináltattak vele jogsit és vettek neki motort meg autót, mert az kell. Náluk az valahogy nagyobb érték mint egy esztétikus ház vagy egy kerítés, utóbbira pl. mondták hogy felesleges mert annyi rokon jár hozzájuk, hogy úgysem lenne soha zárva a kapu.
2019. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A lopott fával fűtés még a jobbik eset. Kedvencem, amikor a sok türhő gyökér a műanyagokat, gumit is eltüzeli, és meg lehet fulladni a füsttől. A hatóság persze szarik bele, pedig ami a kéményeken ilyenkor kijön, az valami iszonyat rákkeltő.
2019. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a Kelet-Európai mentalitás, játsza az agyát, aki egész életében nincstelen volt, sok hasonlóval találkoztam külföldön, ezért van több külföldi barátom...szomorú de ez van!
2019. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!