Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra nagyon unalmas egy...

Számotokra nagyon unalmas egy olyan ember aki nem szeret bulizni?

Figyelt kérdés

Ezalatt érteni kell a szórakozóhelyeket, a fesztiválokat, az olyan koncerteket, amin tombol a közönség és a házibulikat is.


Inkább csak a kisebb összejöveteleket kedveli, ahol egy max. 6-8 fős társaság gyűlik össze.


A hangos zenét pedig ki nem állhatja, és nem iszik alkoholt egyáltalán.


2019. szept. 23. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem emiatt lesz unalmas. Hanem pl attól h azon aggódik h unalmas-e és mennyire.
2019. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is abszolút ilyen vagyok. Bár én járok koncertekre, de kisebb, max pár száz fősre, nem vetem meg az élőzenét például egy étteremben. Szórakozóhely kizárt, alkohol (és cigaretta) dettó. Ha találkozok valakivel akkor velem együtt 2-3, esetleg 4-en vagyunk. Nem unalmas sőt, ennek is megvan a maga szépségen
2019. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Élj és hagyj élni. Vannak olyan haverjaim, barátaim, akik nem járnak ilyen helyekre és a csendesebb, nyugisabb programokat szeretik, így velük ilyesmit szervezünk, ennyi. Én ugyan imádok koncertekre és rock-metálfesztiválokra járni, de nem érdekel, ha valakinek ez nem a világa, egészen addig, amíg nem szólogat be érte. Inni én is csak mértékkel szoktam, de nem zavar, ha valaki egyáltalán nem. Nem ettől lesz valaki érdekes vagy unalmas.
2019. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Leírtad a számomra legunalmasabb dolgokat, amiket ember csinálhat. Buli, fesztivál, koncert, szerintem kómába esnék.
2019. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Hát, én szerintem ez a normális, aki bulizik azt elítélem ezt nem is titkolom. Ha lenne barátnőm szerintem még azt a 8 főt is sokallnám, és félteném milyen genny emberek közé kerülhet

18f

2019. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból nem az az unalmas meg izgalmas definíciója, hogy bulizik-e vagy sem, iszik-e vagy sem.


Ezektől függetlenül lehet akár unalmas és izgalmas ember is.

2019. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!