Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan orvosok akik...

Léteznek olyan orvosok akik nem fogadjàk el a hálapénzt? Úgy értem hogy valaki akar adni, és ő visszautasítja. Vagy azoktól nem veszik már el, akik nagyon betegek. Sajnálják őket, és azért nem.

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos van, de a családban bármi betegség van akkor privátban megyünk, szerencsére ritkán, ott meg elkérik az árát rendesen, max az aprót szoktuk otthagyni borravaló gyanánt..
2019. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt egy doki Budapesten, aki visszautasította a pénzt. Azt mondta, hogy kap fizetést a munkájáért. És azt hiszem, kicsit sértőnek is tartotta. Én azóta nem adok senkinek, totál égö egy ilyen helyzet. Mondjuk már jóideje csak magán rendelésekre járok, sokkal jobb, hogy tudom, mennyit kell majd fizetnem, mint hogy próbáljam kitalálni a doki gondolatát.
2019. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is ismerek ilyen orvost(Nem akarom leírni a város nevét),aki nem fogad el pénzt.Ha jól tudom valami régebbi autója van,egyszerűen öltözködik.Nagyon jó a szakmájában és sokan szeretik.
2019. szept. 23. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mikor kiskoromban kórházban voltam, egy kisfiút megműtöttek, és az orvosnak a zsebébe pénzt akartak a kisfiú szülei csúsztatni. Mindenképpen oda akarták neki adni, viszont az orvos csak úgy tudta visszautasítani, hogy gyakorlatilag elmenekült előlük, mert nagyon makacsok voltak. Szóval igen, létezik.
2019. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is találkoztam ilyen orvossal.
2019. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, olvasataim szerint vannak ilyenek, de én négyszer feküdtem 4 különböző kórházban Feleségem egyszer balesettel nem régen, szülés miatt kétszer, Lányaim szülés alatt, de mi még NEM találkoztunk ilyen orvossal aki visszautasította volna. Igaz, kérni sem kértek.
2019. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!