Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá valakit egy ilyen...

Mi visz rá valakit egy ilyen szörnyű cselekményre?

Figyelt kérdés

[link]


Hihetetlen számomra valaki hogy vetemedhet ilyenre. Miután elkoveti ezt a bűnt, még képes végezni is vele. Nem értem egy embert hogy vihet rá erre a lélek, hogy nem sajnálta meg szerencsétlen kislányt. Miért kellett vele végezni, a kislány is életben maradhatott volna, és ő sem lett volna még gyilkos is ezen felül amit elkövetett. Nem tudom Meg érteni mint embert, hogy lehet ennyire kegyetlen valaki.


2019. szept. 24. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Roma
2019. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Állatokínzás bizony szörnyű dolog, még jó, hogy nem egy emberrel tette ezt!
2019. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy az illetővel gyerekkorában rosszul bántak, megalázták, lelki terrorban tartották, rengeteg mindenben korlátozták, stb. - És ezért lett olyan, amilyen. De van olyan is, aki ezt laza 'szórakozásból' teszi.

Halálbüntetést neki.

2019. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem maga a gondolkodás érdekel, hogy mi járhatott a fejében amikor gyilkolt. Ez mindennek neki megy. Esetleg az, hogy eltuntesse a bizonyítékokat... De akkor meg azt nem értem miért nem ál néven ment Romániába és miért nem álnéven bérelt autót. Ennyire nem lehet hülye, hogy a saját nevén autót bérel. Szóval nem értem az indítékot, hogy mi játszódik le az agyában ilyenkor.
2019. szept. 24. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Szia.En sokat nezek ilyen bunugyi dolgokat.Erdekelnek a relytejek,bunugyi dolgok? Ha akarsz beszelgetni,irj ram.
2019. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Rejtely*
2019. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Beteg elmében ne keress logikát. Valószínűleg közben jutottak eszébe ezek a dolgok, nem gondolta végig a következményeket csak később.

Nincs felmentő körülmény egy ilyen tettre. A beteges gondolatok, a sérült személyiség, mind következhet egy szörnyű életből, de az erőszakos tett már saját döntése volt. Ezzel tisztában kellett lennie, és azzal is hogy az öngyilkossággal megúszta azt az ítéletet ami járt volna neki ezért.

2019. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Pszihopátia. Dióhéjban az ilyen emberek önmagukat magasabbrendűnek, már-már istennek képzelik. Na már most, nem viselkedhetnek istenként a társadalomban, ezért kvázi egy maszkkal leplezik valódi énjüket. Ilyenkor szenvednek de piszkos módon. Ez alól általában a feloldozást akkor nyerik el ha ölnek, erőszakoskodnak, másoknak fájdalmat okoznak. Egyszerű élvezet. Nincs lelkiisneretük, nem bánnak meg semmit. És ami a legszörnyűbb az egészben, hogy a főgórék a világon mindehol az ő fajtájukból kerül ki.
2019. szept. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felsőbbrendűség sokmindenből fakad. Pl sokáig éltél Borsodban, tudod, hogy mit ér egy cigó. Érd hasonló.
2019. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!