Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Foglalkoznom kellene azzal ha...

Foglalkoznom kellene azzal ha egy környékbeli rám ír, miszerint felcsavarodhatnék már egy oszlopra?

Figyelt kérdés

Most őszintén mire való egy 190 lóerős motor? Lehet vele szabályosan közlekedni, ezt aláírom, csak nem erre szánta a gyártó, onnantól pedig hogy kereskedelmi forgalomba került és valakik megveszik, úgy használják ahogy kívánják.

Nálunk átlagnál jobbak az utak, így messzebbről is jönnek kanyarogni komolyabb autókkal is mondjuk Corvette, Porsche.


Sosem értettem azt hogy miért kell mindig korlátok között élni mindenben, néhányan fújják a magukét mindig hogy így a közút meg úgy...

Egyébként már megfigyeltem hogy csak az irigyek, családos emberek, és az idegeskedő félék szeretnek harapni a szabálytalankodókra, gyorshajtókra.


2019. szept. 24. 22:40
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
Attól függ, hogy irígy-e, családos, vagy idegeskedő féle. Ha ezek közül valamelyik, akkor kezeld úgy, ahogy azt szoktad. Ha egyik sem, a kivétel felfedi a szabályt.
2019. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"úgy használják ahogy kívánják"


Ez a baj, mert nem úgy kellene használod ahogy kívánod, hanem ahohgy a közúti szabályok megengedik.


"Sosem értettem azt hogy miért kell mindig korlátok között élni mindenben, néhányan fújják a magukét mindig hogy így a közút meg úgy..."


Mint ahogy a nevében is benne van KÖZÚT és nem versenypálya. Másokkal közösen közlekedsz rajta, mások életét teszed kockára a saját szórakozásodért. Ez nem irigység kérdése, a gázt húzni-nyomni minden idióta tudja. Csak éppen a többség egyszerűen és biztonságban szeretne eljutni A-ból B-be. Jobb esetben csak 1-2 órát állnak miattad a dugóban amíg össze vakarnak, rosszabb esetben őket vagy a családtagjaikat is magaddal viszed.


Az ilyen emberekkel én is úgy vagyok, hogy lehetőleg az előtt pusztuljon el, mielőtt magával visz valaki mást is.

2019. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar mindaddig, amíg nem egy ártatlan hal meg miattad vagy a többi, hozzád hasonló "kihaénnem" gondolkodású ember miatt.

Nekem is van motorom, van autóm is (na nem Porsche, de azért nem egy alsókategóriás, lomha családi batár) és mégis tudok normálisan közlekedni, betartva a sebességhatárokat.


A világ nem érted van, úgy kell élni, hogy másoknak ne okozz kárt, ne ölj meg senkit és bizony be kell tartanod az együttélés szabályait.


Kicsit szélsőséges példa, de én is szívesen szétverném néhány ember fejét a baseball ütőmmel, mégsem tehetem meg...

2019. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szép tőle, hogy ilyet írt. De megkérlek arra, hogy ha baleset történik a gyorshajtásod miatt, akkor más ne sérüljön meg. Nem mindenki tart be minden szabályt, de azért azokat be kell tartani, hogy ne veszélyeztesd mások életét.
2019. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszek egy 30 centis kést, használhatom arra amire a gyártó szánta, vagy beleállithatom bárkibe mert nehogymár korlátok közt éljek, inkább a rácsok, azok biztosabban bent tartanak :)
2019. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra való a 190 lóerős motor, hogy nagy családdal, sok cuccal, esetleg még egy vontatással is biztonságosan meg tudd előzni azt, aki lassabban megy, mint kéne. (pl kamion) Ha át akarod lépni a sebességhatárt, húzz el egy versenypályára.
2019. szept. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen üzeneteket kapsz (és úgy tűnik rendszeresen), akkor te ön- és közveszélyesen közlekedsz rendesen, nem pedig a korlátokat feszegeted csak.
2019. szept. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A jogsidat kéne bevonni, lehetőleg örökre. Alkalmatlan vagy a biztonságos vezetésre.
2019. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem komolyan nem zavar, hogy mennyivel és hogyan közlekedsz, amíg:


1. Ha balesetet okozol, akkor te halsz meg és nem egy vétlen.

2. Nem teszel kárt más tulajdonában.

3. Nem ütsz el senkit.


Pont a múlt héten száguldozott az utcánkban (30-as övezet) egy tizenéves hülyegyerek egy lepukkant, régi "menőautóval". Csak ugye hirtelen fékezni kellett, mert a jobbkezesből valaki kidugta az orrát és azt el akarta engedni. Az lett a vége, hogy a satufék és a kormánytekergetés miatt a srác megpördült, majd miután kidöntötte az egyik kerítést, az árokban kötött ki.


Nyilván fizetheti a javíttatását a kerítésnek, de én még jól el is vertem volna, amiért anyagi kárt okozott másnak.


Ha az árokban végzed, az a magánügyed. Ha másnak kárt okozol (testi vagy anyagi), az már nem.

2019. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként már megfigyeltem hogy csak az irigyek, családos emberek, és az idegeskedő félék szeretnek harapni a szabálytalankodókra, gyorshajtókra."


Tévedésben vagy, a rendőrök is harapnak rájuk, persze ha elkapnak és jól megbüntetnek, netán a jogsodat is elveszik, akkor ők a szemetek.


Ha balesetet okozol remélem csak te halsz meg.

2019. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!