Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz ha egy férfi...

Szerintetek gáz ha egy férfi egyáltalán nem tud verekedni?

Figyelt kérdés
És konfliktushelyzetben megijed?

2019. szept. 24. 23:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Hàt valamilyen szinten szerintem kell tudni, én is gondolkodom rajta meg kellenne valahol tanulnom legalàbb alap szinten. Sok elmebeteg, drogos, gyenge elméjü ember van szabadon. Ezek ha belédkötnek és verekedni akarnak akkor nem tehetsz màst csak azt hogy lecsapod. Az ilyen emberek ok nélkül is képesek neked menni. Ha meg mondjuk van gyereked és ö is veled van akkor meg föleg meg kell tudni védeni magad. Gyerekkel még nagyon elfutni sem tudsz. Nyilvàn feleslegesen én se verekszem, mondjuk beszólnak az utcàn leszarom. De ha nem hagy békén meg nekem jön mi màs vàlasztàsom lenne?
2019. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
40+ vagyok és még sose ütöttem meg senkit és engem sem ütöttek meg. Most akkor mi van?
2019. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Semmi, vagy nem jàrsz sok helyre vagy szerencséd volt eddig. Attól viszont még beteg emberek szabad làbon vannak. Ha egyszer valamelyik megtalàl magànak, az neked megy nem fogja érdekelni akarsz e verekedni vagy sem. Igaz ez nem mindennapi eset, söt mondhatjuk hogy ritka. De megtörténhet bàrmikor. Nem àrt ésszen lenni.
2019. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%
Szerezz egy harcias barátnőt az majd megvéd.
2019. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Speciel az ilyen beteg emberek esetében akkor jársz jól, ha messziről elkerülöd, lerázod. Hiába tudsz verekedni, ha kést ránt elő. Az arcoskodás, hogy csak azért is beleállsz a verekedésbe, sokkal nagyobb eséllyel okozhat neked vagy családtagodnak bajt, mint ha elkerülöd a fizikai konfliktusokat. Aki meg a férfiasságot ebben méri, az ugyanolyan primitív, mint akikre hivatkozik.
2019. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz. 22 éve vagyok ezen a földön és még soha sem kellett erőszakot használnom senki ellen sem és engem sem támadtak meg.


... de ha meg is támadnának kb minden önvédelemmel foglalkozó személy elmondja, hogy a legokosabb dolog ha elfutsz, mert teljesen mindegy hogyan verekedsz, ha előhúznak egy kést vagy durvábbat.


Egyedül akkor ér valamit ha tudsz verekedni, ha sarokba vagy szorítva és látszik, hogy máshogy nem tudsz kikerülni belőle és ott is el kell futni első adandó alkalommal.


Mindezt úgy mondom, hogy 180cm, 92kg vagyok. Napi szinten kondizok és küzdősporti múltam van.

2019. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Majd a gyerekkel meg az asszonyal is elfutsz ha helyzet van?? Azok nem fognak tudni futni.
2019. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is a legtöbb, amit csinálhatsz, hogy elkerülöd az ilyen helyzeteket. Ha mégis elkerülhetetlen, akkor nyilvan megpróbalod feltartani őket, amíg az asszony, gyerekeid elmenekülnek, de ez sem igazán múlik az előképzettségeden, hiszen az fog megtámadni, aki helyzeti, erőbeli vagy létszámbeli fölényben van. Az a baj, túlzottan a filmeken szocializálódtál.
2019. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17# Ugye tudod, hogy lehet konfliktus kerülően is beszélni valakivel. Ha valami olyamist látsz az utcán, akkor megfordulsz és más irányba mész.


Stb...


Többnyire akkor kerülsz olyan szituációba ahol van esély, hogy megütnek ha szükségtelenűl firtogtatod az egodat és nem engeted, hogy más domináljon egy helyzetben. Azaz ha valaki beszól neked, akkor úgy érzed hogy vissza kell szólnod, ahelyett hogy csak tovább sétálnál.


Olyan kicsi az esélye, hogy valaha is kelljen verekednek, főleg ha "asszonnyal és gyerekkel" vagy, hogy tényleg értelmetlen.


Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én nem érzem szükségét, hogy egy random idegennek, aki valószínűleg részeg vagy csak tanulatlan tuskó megmutassam a férfiasságomat.


Mint mindenhol fel kell mérned mekkora kockázattal jár egy adott dolog és az milyen hozamot hozhat legjobb esetben. Risk to reward rationak hívják.


Szerintem a "Most megmutattam egy random embernek, hogy erősebb vagyok nálla" nem éri meg azt a kockázatott, hogy lehet leszúrnak, jobb esetben picit megvernek, nagyon jó esetben én győzők, de attól még megütnek, legjobb esetben megfélemlítem és nem lesz semmi.


Ha neked megéri, akkor óriási problémák vannak az életedben...

2019. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az intelligens ember (férfi és nő egyaránt) meg tudja oldani a konfliktusokat verekedés nélkül is.
2019. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!