Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ferfiak altalaban hol...

A ferfiak altalaban hol tanulnak verekedni illetve kitol? A legtobb ferfi tud de ki tanitotta oket az apjuk?

Figyelt kérdés
Valahol csak megtanultak nem? Gondolom nem igy szulettek? Vagy ez Minden ferfiban benne van alapbol?

2016. ápr. 23. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kolyokkent egymást pufolik a rosszcsontok aztán idővel csak erősebbek lesznek, de technikásabbak nem. Nem igazán tud minden férfi verekedni.
2016. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Ezt te honnan veszed, hogy minden férfi tud verekedni? :D Behúzni a másiknak nem olyan nagy dolog, főleg, ha az ellenfél nála gyengébb, pl feleség, vagy gyerek, illetve a férfiak többsége abszolút nem agresszív fizikailag, hogy az tényleg kiderüljön, tud-e verekedni.
2016. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik de a Nagy reszuk tud, igen a legtobb tenyleg nem agressziv de ha rakenyszerul tud bunyozni, pl AZ se mindegy hogy utsz meg valakit meg h kell jol odacsapni ezt hol tanultak?
2016. ápr. 23. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehol. Értsd már meg.
2016. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy titkos tanfolyam, amin kiképzik őket. Minden férfi részt vesz rajta, de soha nem beszélünk róla. Te jöttél rá először!
2016. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blade Bone ***** válasza:

A hétköznapi embert a hétköznapi küzdelmek edzik... Szerintem kb mindenki túl jut az élete folyamán pár olyan helyzeten, ahol ki kell állnia magáért, hol harcban, hol szóban, de a lényeg ugyanaz, győzni kell... Viszont én ezeket a helyzeteket nem hívnám bunyónak, ez azért erős, inkább csak megmérettetésnek, felkészülés ez az életre... Aztán lesznek akik elszállnak maguktól, mások kamatoztatják igazi harcművészeti téren, megint mások meg megmaradnak hétköznapi embernek.


Egyébként biztosan akadnak olyanok, akik az apjuktól tanulják.

2016. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Es MIT tegyek h en is jol bunyozak?
2016. ápr. 23. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.

szerintem, első körben nem árt egy kis testedzés, már csak az állóképesség és teszto-szint turbózása végett sem.

második körben egy haver, akivel fejlesztheted a technikát.

harmadik körben birkózós videókról el lehet lesni trükköket.


én beteges, egyke, félénk kis srác voltam, a szüleim a széltől is óvtak. Nem nőttem nagyra sem, nem lettem macsó fickó. Sokszor azt hiszik, homár vagyok, és ez rohadtul zavaró.

Szóval én is szeretnék férfiasabbá válni, és én is ugyanúgy azt érzem, kimaradtam, lemaradtam valamiről...


ha lenne kedved, segíthetnénk egymásnak, edzhetnénk, súlyzózhatnánk, gyakorolhatnánk a technikákat...

2016. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind küzdősport szakedző írom, hogy egyáltalán nem tud minden férfi bunyózni. Baromi sokat számít a technika. Mosolygunk is rendesen, amikor a nagy kondis srácok lejönnek kicsit boxolgatni, kinézetük alapján bármelyikük a ufc nagyágyúja lehetne, aztán a 60-70kg hobbistáinkat, akik 3-4 éve járnak, el se tudják találni:).

Az ökölvívás egy nagyon jó alap minden bunyónak, erre lehet építeni igazából bármit építeni a későbbiekben. Ha bunyózni szeretnél megtanulni kezdj boxal, 2-3 év után mellette vagy helyette elkezdhetsz bbjzni, muay thaiozni, igazából bármit ami téged érdekel. A box egy biztos alap mindenhez.

2016. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj el edzeni (fuss, emelj súlyt vagy bármi), hogy jobb kondiban legyél. Aztán kezdj valami értelmes küzdősportot - pl krav maga.
2016. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!