Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért használják sokan társker...

Miért használják sokan társkeresőnek a gyakori kérdéseket?

Figyelt kérdés
Ha felteszel egy teljesedik ártatlan kérdést, akkor is van, hogy jön egyből a privát, először mondd valamit a kérdéseddel kapcsolatban aztán egyből ismerkedni akar. Miért, amikor azt sem tudja ki a másik?

2019. szept. 25. 09:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem lenne az oldal és hasonlóan gondolkodnék, 5 olyan embert nem ismertem vna meg akiknek az életem jelentős mérföldköveit köszönhetem.

A te választásod h miről maradsz le. Minden egy lehetőség.

Tudom tudom.. kell válogatni nyilván, de nem azonnali elutasitásban élni.

2019. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de én itt ismertem meg a párom, 5 éve együtt vagyunk, szóval nem bánom :D.
2019. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Csak az L betü helyett F irsz és már a kutya sem ir rád.

Ennyi!

2019. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szintén itt ismertem meg a párom, illetve egy nagyon jó barátom is. Érdemes szerintem mindig egy-két levélváltást váltani, ha az első levél értelmes, hátha valaki normálissal tudsz beszélgetni egy jót.

26/N

2019. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem találom a bugyimat.

16/L

2019. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Megtelt a pelenkám, hol a nővér?

77/F


(11 milliárd euróm van)

2019. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már, hogy az rendben van, hogy valaki közel a 60-hoz 17 évesekkel akar ismerkedni? 😂
2019. szept. 25. 19:14
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdezö Vén kecske is megnyalja a sót!
2019. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jah, csak épp undorító!
2019. szept. 26. 00:23
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, neked undoritó, akik meg belemennk és összjárnak, azok meg élvezik egymást és kész.

És engem az érdekel csak, hogy legyen minél több kielégült !!! ember az utcán, annál kevesebb nyomi-idegbeteg lesz ott.

Mert akik ma idegroncsok autózás közben, vagy bárhol, azok mind mind kielégületlen emberek. És most nem feltétlenül orgazmuskielésültégről beszélek, hanem úgy komplett mindenükre. Minden területen kétsegbeesettek, elkeseredettek stb stb.

Na és ezek nézik rossz szemmel, ha egy férfi és egy nő boldogan csisceregnek egymással bárhol. A koruk seggmindegy, a láényeg, hogy jól elvannak egymással.

És ez a fontos.

2019. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!