Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik sokan ezt az...

Miért hiszik sokan ezt az oldalt társkeresőnek?

Figyelt kérdés

Ha meg panaszkodok erre, akkor megkapom, hogy megérdemlem, meg minek válaszolok szexuális kérdésekre.

Válaszoltam arra a kérdésemre, hogy levágattam e a hosszú hajamat. Erre jön a privát, hogy ismerkedünk e. Erre a kérdésre :D


2015. júl. 28. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Én itt találtam meg a feleségem, 4 évvel ezelőtt, szóval nem alaptalan.
2015. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De én nem ismerkedek, és baromira idegesít a napi 10 privát. Pedig annyit írok oda, hogy nő vagyok, és már írnak...
2015. júl. 28. 17:18
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert itt nagyon bátrak az emberek. :D Élőben sok a beszari. :D
2015. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne írd oda, hogy nő vagy. :D
2015. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Valamikor nem írom oda, akkor meg jönnek, hogy ugye lány vagy? :D
2015. júl. 28. 17:20
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Itt emberek beszélgetnek, miért ne ismerkednének is? Ismerkednek emberek a villamoson, utcán, strandon, színházban, kávézóban, könyvtárban, iskolában stb. is, pedig azok sem társkeresési céllal jöttek létre.
2015. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De ez akkor se társkereső. Régen normális volt ez az oldal.
2015. júl. 28. 17:33
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért nem lehet kikapcsolni azt, hogy üzenetet tudjanak küldeni.
2015. júl. 28. 17:35
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem tiltja a szabályzat, hogy a felhasználók ne ismerkedjenek meg egymással. Én már szereztem itt barátot.

Ha a privát írás viszont zaklatás számodra, letilthatod az üzenetekben, hogy többet ne kapj tőle levelet. De valószínűleg jelentheted is.

Mivel sokan vagyunk és sokfélék, van köztünk néhány perverz is, aki direkt az olyan kérdésekre bukik, vagy válaszolókra, akik a külsejükről írnak. Ezek az emberek valószínűleg félnek ismerkedni, és direkt jól jön nekik az anonimitás. Szerintem ezek az emberek lesben állnak itt, mert nálam is megesett már ,hogy teljesen jelentéktelennek tűnő dolgot szóltam el magamról, és rögtön jött a privát üzenet ajánlattal, vagy érdeklődéssel.

2015. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tiltsd le azokat, akik ok nélkül írnak privátot. Előbb-utóbb elfogynak.
2015. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!