Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Semmit nem vàltoztam ha 10 év...

Semmit nem vàltoztam ha 10 év utàn is felismernek?

Figyelt kérdés
Egyik volt osztàlytàrsam integetett nekem autóból, nem ô vezetett. 10 éve nem talàlkoztunk, facen se. Hogy hogy ilyen könnyen felismert?? És ez az autóból nézi ki megy az utcàn?? 27F

#Felismernek
2019. szept. 26. 08:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg kiabàlt is hogy helló:D
2019. szept. 26. 08:15
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

10 év alatt biztos változtál, csak lehet hogy jellegzetes karaktere van az arcodnak.

Engem pl nem ismernek meg.

2019. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisfiús arcom van, nem valami férfias.
2019. szept. 26. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Vagy jó arc memóriája van, esetleg anno sokat jelentettél neki (nem tudhatod). Én is felismerem azokat akikkel régen sok időt töltöttem, akkor is, ha évek óta nem láttuk egymást. Nehezen jegyzek meg embereket, de ha egyszer megmarad, az megmarad örökre 😅
2019. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Te is felismerted..

Kisegítő iskola?

2019. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Es te honnan tudtad ki integet?

Amugy a ferfiak tenyleg nem valtoznak ez nekem is feltünt. Akinek altalanosban lenyalt haja volt annak felnötten is, aki köver szemüveges szeplös volt az felnötten is az, aki alacsonyabb volt nalunk felnötten is az maradt, aki vekony letra volt felnötten is az.


A nök viszont teljesen atvaltoznak

2019. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!