Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy a Titok c....

Lehetséges, hogy a Titok c. film miatt változtam meg?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy nehéz időszakom, de erőt vettem magamon és igyekeztem tovább lépni. Hallottam erről a könyvről és filmről is, úgyhogy elkezdtem olvasni. Aztán egyszer elkezdtem nézni is, inkább csak hallgattam, közben vasaltam. Nem fejeztem be se az olvasást, sem a filmet, de a lényeg megvan. Ez kb. talán 3 hónapja volt max. És az utóbbi pár hétben kezdtem el gondolkodni, hogy honnan a francból van ennyi energiám, miért vagyok ilyen menthetetlenül optimista, úgy érzem, hogy átjár az élet. Tudom, hogy hülyén hangzik. Nem tudom pontosan mióta van ez, de mostanában jutott eszembe, hogy lehet, hogy emiatt a könyv miatt van. Ti mit gondoltok? Nem hittem benne egyébként, csak kíváncsiságból kezdtem el olvasni/nézni. Azelőtt sokkal negatívabb voltam,könnyen el lehetett venni a kedvem bármitől, nagyon sokszor élni sem volt kedvem. A problémák megmaradtak, viszont akkora energiát érzek magamban, hogy azt nem tudom megfogalmazni. Szívesebben segítek másokon, sokkal kommunikatívabb lettem. Tehát szerintetek lehet tényleg a könyv meg a film miatt, vagy egyszerű véletlen?

2016. okt. 17. 16:32
 1/6 tarnai ***** válasza:
20%
állj le a drogokkal, nem vezet az sehova.
2016. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Császár Csilla 1979 válasza:
A szavaidból nekem nem érzékelhető, hogy ez a film, vagyis a " vonzás törvénye" olyan nagy hatással lett volna rád. Főleg azért, mert a filmnek az a lényege, hogy vedd észre hogyan kell változtatnod a gondolkodásmódodon. De nem mondom azt, hogy valahol tudat alatt nem-e változtál általa, vagyis nem lettél pozitívabb. Szerintem inkább gondolkodj el azon, hogy nem történt-e valami változás mostanában az életedben, aminek hatására több lett az energiád, s aktívabb lettél a mindennapokban. De kívánom, hogy maradj optimista és derűlátó ezentúl is. :)
2016. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már a titok film előtt tapasztaltam, hogy minden hozzáállás kérdése.


Pl. Az nehéz!

(erre a bölcsességem: Honnan tudod? Próbáltad?)


Pl. Hát mert másnak is az.

(Te, te vagy, honnan veszed, ha másnak nehéz neked is az?)

2016. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te tudod...
2016. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2-ssel teljesen egyetértek. Az írásodból nekem úgy tűnik hogy nem tudatosan alkalmazod a vonzás törvényét, esetleg haloványan tudat alatt, de inkább az állhat a háttérben hogy valami jó dolog történt aminek akkor nem tulajdonítottál nagyobb figyelmet, de mégis hatással volt az életedre, a hangulatodra. És mivel a vonzás törvénye akkor is működik ha te ezt nem hiszed el vagy nem alkalmazod tudatosan, de mivel jó kedved van valami miatt, ezt vonzod be, így továbbra is optimista eszel.:)

Én azt javaslom fejezd be a filmet és a könyvet is, érdemes. Anya mindig azt mondja hogy én már kiskorom óta tudat alatt a vonzás törvényével éltem. Amióta persze ismerem a "titkot" azóta csak jobban bejönnek a dolgok (ez kicsit fura kifejezés, de ez a lényeg) Nekem rengeteget segít

2016. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az hogy mit hiszel magadról sokat számít!


Ebben az emberekkel folytatott eggyüttlét befolyásol leginkább,de az ilyen filmek is biztos.

..de szerintem a filmbe és önmagadba vetett hited miatt van ez.

2016. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!