Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak pár évig szeretik...

Barnabas333 kérdése:

Miért csak pár évig szeretik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Miközben arról papolnak a szeretet milyen fontos dolog... 42F

2019. szept. 27. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

Mert nem szeretetre és hűségre mennek, ilyen sorozatok mellett mint ez a love island vagy mi a tököm, látszik hogy mi lett ebből a nyomorult emberiségből.. És szerinted ide jönnek majd az ufók..? Hát ilyen selejtes emberek közé mint a maiak, tisztelet a nagy kivételnek, biztos hogy nem. Én elég problémás vagyok, visszahúzódó, elég távol vagyok a tömegtől és emberi kapcsolatoktól, de mégis mindig azon kattogok hogy szeretnék egy lányt aki elfogad és szeret hűségbe, ami már ELVILEG 2x összejött, mégis akibe megbíztam kiderült hogy ő elfogadja hogy kisajátító típus meg ilyenek, de az hogy törődő és hogy többször lennék vele mint heti 1 alkalom, az már sok volt ahhoz hogy hűségesen mellettem maradjon, igy inkább üzenetbe szépen lepattogatott magáról, a másik meg még üzenetet sem küldött róla.. Ennyit az emberi hűségről

18f

2019. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert az ember nem arra lett kitalàlva hogy egy életet leéljen egy valakivel. Bebizonyitottàk a szerelem maximum 3 évig tart. Nem erre vagyunk kódolva. Még régen is csaltàk egymàst az emberek. Igaz elvàlni nem szabadott, az szégyen volt. Szóval együtt éltek, de sok esetben mégis csaltàk egymàst. Nyilvàn nem mindenki, de sokan.
2019. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
2-es vagyok, az volt a normális mikor az szégyen is volt, most pedig nem az... Elég szarul vagyunk kódolva ha ennyire nem tud senki kiállni a másik mellett tovább mint 3 év! Ez elég undorító "kódolás" szerintem, le lehet nézni mert csak 18 vagyok, de ha lesz egy lány aki elfogad és tényleg szeret, és nem dob el mint egy kutyaszart, akkor abból lesz 30 év is, ameddig meg nem halok.
2019. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
4-es akkor is kitartasz ha már egy csókot sem kapsz tőle 5-6 év után?
2019. szept. 27. 16:35
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Töröltek egy kommentet ezek szerint, 1-es és 4-es vagyok, ha nem kapok semmit, akkor az nem szeretet szóval úgy nem. Szeretetteljes kapcsolatról volt szó gondolom, legalábbis az lenne a normális, és ha szeretjük egymást egymás mellett is maradunk. Nyugodtan le lehet pontozni, LÚZEREK
2019. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Milyen emberek? Én 45 éves vagyok, és pont ennyi ideje szeretem Édesanyámat. A szeretet fogalmával ne emlegessük már a love isladot meg hasonló megrendezett ripacskodásokat.
2019. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

A szeretet és a szerelem nem ugyanaz.

A szerelem az erősebb érzés, ezért is tartható rövidebb ideig és nehezebben fent.

A másik, az anyai szertetet ne keverd már ide, az tök más-

2019. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Miért is lett törölve a legelső válasz, talán met nem tetszett?

Ha a tetszésed alapján várod a válaszokat, akkor az nem reális.

2019. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Mindegy, akkor ezek szerint mindenkinél más, nálam is. Aki fél vállról vesz egy kapcsolatot az persze hogy nem tart ki valaki mellett tovább mint 3 év, de akkor a 3 év is felesleges volt, ahogy a kérdés is. Na én innen ki is léptem.
2019. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Minden mögött érdek áll.
2019. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!