Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefotozott a metron, oda...

Lefotozott a metron, oda kellett volna hozza mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma delutan szerintem lefotozott egy velem szemben ulo srac a metron. Eleg beteg,depil feje volt. Teljesen fuggolegesen tartotta velem szemben a kamerat. Ti oda mertetek volna menni? Tele volt a metro. Miert fotozhatott le?

2019. szept. 28. 19:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit tettél volna, ha odamész hozzá?
2019. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi van ha magát fotózta? Ha mint írod fel se nézett a telójából és rád se pillantott akkor lehet h az előlapi kamerájában nézte magát.
2019. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Belenézhettél volna a kamerába, és mutathattad volna a középső ujjad.
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Volt már velem ilyen, férfi vagyok, és egy srác kapott lett. Nem mertem én sem balhét csapni. A mai eszemmel megkérdezném már hasonló esetben, hogy mi a túrót tesz?

Érdemes az ilyet óvatosan kezelni, rákérdezni, hogy most lefényképezett-e, ha igen, miért, kapott-e engedélyt rá, és ha szerencséje van az embernek, akkor páran mellé állnak, és segítenek magába nézni az illetőnek, hogy ez nem pálya.

2019. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
Én is fotóztam már metron. Nem a személy volt a lényeg, csak mint életkép, vagy valami érdekes cuccban volt, színek együttállása..ilyesmi. Mondjuk én lány vagyok
2019. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fotózott le, paranoiàs vagy. Még jó hogy nem mentél oda balhézni mert zerintem àrtatlan csóri. Mostanàban elterjedt hogy a gerincnek nem jó ha lehajtott fejjel mobilozunk. Ezért tartjàk sokan úgy a telót ami úgy is festhet minths fotózna valakit.
2019. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem biztos, hogy téged fotózott, vagy hogy egyáltalán fotózott. Szerintem csak valamit nézett, vagy nem tudom. De ha fotózott is, ugyan mit tudnál csinálni? Semmit. Fényképezni szabad, ahogy maszturbálni is. Az meg, hogy pont téged és rád, az már más tészta.


Egyébként az írásod és a fogalmazásod alapján, na meg ahogy lereagálod ezt az egészet, szerintem te még elég fiatal lehetsz.

2019. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy maga a helyzet zavaró,engem is idegesítene,ugyan nem ismerlek de fentvagy facebook-on vagy más közösségi oldalon(képpel)?

Gondold el,ha nyilvános a fotód ott is simán csinálhat képernyőfotót és így "birtokolhatja"..Sokat nem ér vele,mit kezd valaki egy képpel?Nem meztelen vagy rajta,nem tud zsarolni,az meg hogy most kiveri,ennyi erővel ha rádnéz,megjegyez és rádgondol recska közben az mivel más?Ott is tulképp maga előtt lát,ha fejben is.Nyilván ha a fotóddal kamu facét csinálna mondjuk és ott trollkodna az más lenne,de úgyis kiderülne hogy nem ő van a fotón,hisz jobb esetben hülyét senki nem csinálna magából,ezt más is tudja.Egy szónak is szàz a vége nyugodj meg,SEMMIT nem tud ártani ezzel,felesleges idegeskedned:D

2019. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bebeszeled magadnak.
2019. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Sokat nem ér vele,mit kezd valaki egy képpel?"


Társkeresőn használja. (Tapasztalat.)

2019. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!