Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefotozott a metron, oda...

Lefotozott a metron, oda kellett volna hozza mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma delutan szerintem lefotozott egy velem szemben ulo srac a metron. Eleg beteg,depil feje volt. Teljesen fuggolegesen tartotta velem szemben a kamerat. Ti oda mertetek volna menni? Tele volt a metro. Miert fotozhatott le?

2019. szept. 28. 19:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Lehet erre veri ki majd...esetleg mutogatja a haverjainak, milyen jó csajjal találkozott.

Nem kellett volna oda menned, mert levert volna.


Amúgy én facebookon is láttam párszor ilyet, hogy helyi csoportba kiraktak valakiről egy lesifotót, mert pl a képen kilátszott a bugyija vagy érdekes feje volt az illetőnek, meg hasonló. Sokaknak tetszett, jót nevettek....

2019. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezt is csak ti csajok tudjátok túlkomplokálni. Nemhogy örülnél neki hogy voltál a számára annyira vonzó hogy elpazaroljon néhány megabájtot a telefonjáról a képed számára.


Amúgy meg, tudod nagy úr ám az unalom, én is szoktam unalmamban a zoommal és a fókusszal szenvedni a telefonomon, és közben egy képet sem csinálok.

2019. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Tárkseresőn használja"

Oké,de akkor ennyi erővel ne menjünk mi se társkeresőre mert visszaélnek a nyilvános fotóinkal,ne menjünk közössègi oldalakra,ne legyen tablóképünk meg egyèb közösségi fotónk,mert ott is a sok közül kipécézhetnek minket,meg úgy általában utcára se,mert ott is valami barom lefotóz,ès felb..@ssza Tinderre mondjuk..

Most nem azért de ha használja is társkeresőn mit ér vele?Ha valaki komolyan akarna találkozni a kamussal mert tetszik neki,úgyis rájön hogy nem ő van a képen ha élőben vagy mondjuk kamerán meglátja.

Nem èrtem a logikát,mert az hogy valaki modelleket,celebeket,színészeket kirak profilnak,meg társkeresőre akár poéból vagy másért azt megértem.De mindennemű indíttatás nélkül miért keresne párt valaki Kis Atis vagy Nagy Ilus képével?

Ez egyszerűen paranoia,egyedül akkor lenne bármi félnivaló ha mondjuk full pucéron vagy maszti közben paparazziszta volna le,amúgy akkor a Balatonba se mártózzon meg senki,aki picit is attraktívabb hölgy vagy úr,mert lefotózzák..

2019. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!