Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elcsesztem a fiatalságomat?...

Elcsesztem a fiatalságomat? Nem életm, csak "vagyont" építettem a huszas éveim alatt, és most 30 vagyok 0 élettel és 3 Pesti lakással, meg egy házzal, amin szintén dolgozom és eladom és ebből már a saját lakásom építem fel.

Figyelt kérdés
pár millával kezdtem a válság idején, örökség. mindent beleadtam kitanultam szakmákat, csak éppen nem buliztam semmit, nem éltem a fiatalok életét és akkor úgy tűnt ez a helyes út, de most úgy érzem, lehet mégsem döntöttem jól és később kellett volna neki kezdenem a vagyon felhalmozásának? vagy még nem késő? az a baj, hogy alig van barátom, mindenemet lekötötte az ingatlanok adás vétele és építése, felújítása, valamint a 4 szakmám kitanulása.... 10 év ment el rá és van kb 5 barátom...
2019. szept. 29. 20:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Most is bepotolhatod a nozest! Menj es idmerkedj!
2019. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Most panaszkodsz vagy dicsekedsz?


Sokaknak egyetlen igaz barátjuk sincs és még pénzük sem.


Egyébként a sok barát nem biztos, hogy mind igaz....

2019. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

És nem, nem cseszted el!


Szerintem nem vesztettél semmit!


Még élhetsz és legalább nem kell aggódnod az anyagiak miatt.


Pénz nélkül nem adnak kenyeret a boltban.

2019. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Nincs semmiféle "átlagélet" sablon, amit mindenkinek követnie kellene, és aki eltér tőle bármilyen módon, az elcseszte az életét.
2019. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%
5 haverod van neked,barátod egy sem!
2019. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge larp. Következő!
2019. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Hú. Te most komolyan 3 lakással és egy házzal mondod azt, hogy elszúrtál valamit az életedben? Mentél egyáltalán már emberek közé? Egy csomóan minimálbérből nyomorognak valami pár négyzetméteres putriban és örülnek, ha eljutnak nyaralni és nem rúgják ki őket. Nekem pl. diplomával, átlag feletti keresettel több, mint 10 évig tartana összeszedni egy lakásra valót kuporgatva, ha mellette fizetem az albérletet. Szerinted, az úgy mennyire lenne élvezetes élet? :D

Pontosan mit hagytál ki szerinted? A bulikat? Az egyik lakásodban tarts egy házibulit. Nem dugtál eleget? Ha kicsit is jobban nézel ki, akkor elég felraknod pár képet tinderre és a saját lakásra már ugranak is.

2019. szept. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
Sokan ugyanitt tartanak, csak épp vagyon és barátok nélkül. Nem vagy rossz helyzetben. Van elég pénzed, hogy szabadidőt vásárolj magadnak (értsd: abbahagyod a munkát akár 1-2 évre is és másra koncentrálsz), és bepótolhatsz elég sok mindent. Nyilván nem ülhetsz már ki tiniként valahova a haverokkal lafi kólával a kezedben, de biztosan találsz értelmesebb elfoglaltságot is.
2019. szept. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy cseszted.

Adj hálát ember,hogy ilyen ügyes vagy.

Komolyan nekem 1 barátom sincs 1,2 haver de az is elég.

Én is karrierre áldoztam inkább.

Nem buliztam hanem inkább a sikerre mentem rá.

Nem bántam,ideje elkezdj akkor most élni,mehetsz prémium helyekre,csajozhatsz lehet olyan nőd amilyet akarsz.


Őszintén mit ér a sok bulizós fiatal meg egyetemista a kannásboros pacsmag piás bulijaikkal?

Aztán talán 25 évesen 0 év tapasztalattal talán kereshet 300e nettót se, de elmondhatja bulizott a sok farmerpólóstornacipős igénytelen nővel a gusztustalan ,,ócsóegyetemista olcsójánosos" életükkel.


Az jobb lett volna?

2019. szept. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ne haragudj pofatlanul fiatal vagy meg ,elotted az egesz elet,anyagilag rendben vagy ,lepj ki a nagybetus eletbe
2019. szept. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!